Natalia Kozik

i

Autor: materiały prasowe Natalia Kozik

Natalia Kozik - Drogi do szczęścia. Debiutancki singiel artystki rozczula!

2022-07-05 11:04

Drogi do szczęścia to debiutancki singiel młodej, utalentowanej dziewczyny. Mowa o Natalii Kozik, która zachwyca głosem niejedną osobę. Teraz nastolatka spełnia swoje marzenia i idzie w głąb branży muzycznej. Tego numeru warto posłuchać!

Młoda piosenkarka wydała swój debiutancki utwór! Największym marzeniem Natalii Kozik było wydanie własnego singla, a dzięki zaangażowaniu trenerki wokalnej Agnieszki Wiechnik oraz producenta MAVOOIA, marzenie stało się rzeczywistością! Tekst napisała Beata Ejzenhart.

Do śpiewania Natalię Kozik namówiła jej siostra. Z czasem okazało się, że to właśnie w muzyce odnalazła swoje miejsce i tym szczęściem młoda piosenkarka chciałaby się podzielić ze światem - swoją historią zawartą w singlu „Drogi do szczęścia”.

Debiutantki utwór Natalii opowiada o tym, że dróg do zadowolenia, spełnienia i szczęścia jest wiele, jednak każdy musi odnaleźć własną. Po nieudanych próbach nie wolno się poddawać, trzeba uwierzyć w siebie i za wszelką cenę dążyć do realizacji swoich marzeń.

Wakacyjny SuperHit - lata 80