Sanah

i

Autor: Artur Szczepanski/REPORTER/EastNews

Narysowała Sanah w inny sposób i oczarowała internet. To nie jest jej jedyne dzieło!

2021-10-15 12:20

Czegoś takiego w sieci jeszcze nie było! Kobieta o niesamowitym talencie rysuje i maluje na swoim ciele polskie gwiazdy, ale także zagraniczne. Namalowała już Sanah, Bille Eilish, Arianę Grande, Young Leosię i nie tylko. Obok tego nie da się przejść obojętnie. Internauci są zaskoczeni i zachwyceni jednocześnie!

Sanah jest w ostatnim czasie na świeczniku wielu osób. Bez żadnego ale można stwierdzić, że jest najpopularniejszą wokalistką w naszym kraju. Jej twórczość uwielbiana jest przez wielu słuchaczy, a urok osobisty pozwala mocno się rozczulić. Najpierw internauci tworzyli covery jej hitów, potem zaczęli naśladować jej głos, a teraz oczom wszystkich ukazało się coś znacznie innego! Okazuje się, że jedna z internautek zaskoczyła wszystkich na Instagramie oraz na TikToku swoimi dziełami. To rysunki, które pojawiają się na jej ciele, a dokładnie na dekolcie. Wykonuje je Agnieszka Muszyńska, która jak widać kocha malować i co ciekawe nie robi tego farbami, a głównie kosmetykami! Najbardziej zaskoczyła wszystkich Sanah, która w dłoniach trzyma mikrofon oraz skrzypce.

Sanah w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Nowe wcielenie Basi Kurdej-Szatan

Narysowała Sanah w inny sposób - hit na TikToku

Agnieszka Muszyńska swoimi pracami zachwyca internautów! To wszystko przez malowanie przeróżnych postaci, tylko i wyłącznie przyglądając się w kamerę. Agnieszka rysuje je zawsze na swoim dekolcie, a efekt jest oszałamiający. To tak zwany Body painting, do którego Agnieszka wykorzystuje farbki, a nawet rzeczy do makijażu. Czegoś takiego w sieci jeszcze nie było! Poniżej możecie zobaczyć jak w nieoczywisty sposób powstała Sanah z mikrofonem i skrzypcami. Efekt końcowy na pewno Was mocno zaskoczy!

Źródło: Narysowała Sanah w inny sposób i oczarowała internet. To nie jest jej jedyne dzieło!