youtube

i

Autor: pixabay.com YouTube usunął filmiki prezydenta

Najpopularniejsi polscy artyści to... Nie uwierzycie kto znalazł się na liście Top 5 YouTube!

2021-11-15 17:22

2021 rok obfitował we wspaniałe premiery i kolaboracje. Z takiego obrotu akcji cieszą się oczywiście słuchacze, których playlista co chwile powiększa się o muzyczne perełki. Kto znalazł się na TOP liście YouTube najpopularniejszych polskich artystów? Ta mieszkanka może Was zdziwić, ale oczywiście pozytywnie!

Najpopularniejsi polscy artyści to... Nie uwierzycie kto znalazł się na liście Top 5 YouTube! Rok 2021 zaskoczył wszystkich bardzo pozytywnie. To wszystko przez muzyczne premiery, które co chwile były na językach milionów osób. Co ciekawe, swoimi piosenkami zaskakiwali swoich fanów nie tylko artyści z branży muzycznej, tacy jak Young Leosia, Smolasty, Mata, Sobel, Sanah, Dawid Kwiatkowski czy też Natalia Szroeder, ale także youtuberzy. W 2021 roku internauci byli świadkami wydania płyty najpopularniejszej paczki internetowych twórców, czyli członków Ekipy Friza. Jakby tego było mało, w ich ślady poszedł również Team X, który na każdym kroku zaskakuje muzycznymi perełkami, którym towarzyszą barwne teledyski, nagrywane nawet poza granicami naszego kraju! Jesteście ciekawi, kto znalazł się w rankingu najpopularniejszych polskich artystów na YouTube? Listę TOP 5 wykonawców znajdziecie poniżej. Numer jeden może nie być dla Was zaskoczeniem, jednak artysta spod pozycji numer pięć wyprzedził między innymi Smolastego, Żabsona, Young Leosię, Tymka i Malika Montanę!

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Najpopularniejsi artyści w Polsce 2021 - ranking YouTube

Kto zalicza się do grona najpopularniejszych polskich artystów w 2021 roku? Według serwisu YouTube na pierwszym miejscu znalazła się autorka takich hitów jak: Królowa dram, Kolońska i Szlugi czy też Ten stan. Mowa oczywiście o Sanah, której nowości w mgnieniu oka osiągnęły miliony odsłon teledysków. Tuż za nią, bo na drugim miejscu znalazł się raper Kizo, twórca hitu Disney, który przez dłuższy czas utrzymywał się wysoko na karcie YouTube na czasie, oraz szalał na Tik Toku jako muzyczny trend. Na trzecim miejscu usytuował się natomiast Sobel, później Mata, a całą TOP 5 zamknął artysta disco-polo Miły Pan, który próbuje swoich sił także w rapie jako Kouchi. Jesteście zaskoczeni?

Źródło: Najpopularniejsi polscy artyści to... Nie uwierzycie kto znalazł się na liście Top 5 YouTube!