TikTok

i

Autor: canva

Najlepszy dziadek i babcia na polskim TikToku to... nie uwierzycie ile oni mają energii!

2021-04-28 18:02

TikTok to miejsce, w którym nie tylko młodzież spędza czas ale także dorośli, a nawet seniorzy! Dowodem na to jest dziadek i babcia, którzy szaleją w aplikacji i nie mają sobie równych. To oni tańczą do największych trendów, a nawet robią duety. Nie uwierzycie ile ta sympatyczna para ma energii!

TikTok to miejsce, które tętni życiem. Dziennie przejawia się tam mnóstwo materiałów wideo, a w dodatku kreatywność użytkowników nie zna granic. Dzięki temu powstają nowe trendy, zabawne wideo, a także odkopywane są muzyczne perełki, dzięki którym wiele osób uzupełnia swoje playlisty. Jak to się mówi, wiek to tylko cyferki, a dowodem na to są seniorzy, którzy podbijają social media. Między innymi jest to influencerka z innego kraju, która zachwyca swoim wdziękiem i stylizacjami vintage oraz glamour w sieci, ale możemy także pochwalić się naszą polską 94-letnią gwiazdą Instagrama. Jednak oprócz kolorowej aplikacji jest też oczywiście TikTok, na którym króluje babcia i dziadek. To właśnie ta dwójka podbija muzyczną apkę i wychodzi im to całkiem nieźle. Tańczą do najlepszych kawałków - oczywiście tych młodzieżowych, a nawet wykonują duety i trendy! Na ich profilach nie znajdziecie nudy, bo każdy materiał obfituje w przeróżne gadżety, a nawet stylizacje.

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Babcia i Dziadek na TikToku

Tak energicznych seniorów może zazdrościć nam cały świat! Mowa o Dziadku Kozaku, a także Babci Waci, czyli Wacławie Borkowskiej. To zgrane małżeństwo, które już od jakiegoś czasu podbija TikToka. Seniorzy tańczą nie tylko do piosenek znanych, zagranicznych artystów, ale także do Ekipy czy nawet kawałka Kruszwila. Oprócz skocznych kawałków pojawia się nawet rap! Na ich profilach nie ma nudy, a znajdziecie ich bez problemu wpisując w aplikacji ich nicki. Babcia na TikToku nazywa się @waciaborkowska323, natomiast dziadek to po prostu @dziadek_kozak. Poniżej możecie zobaczyć ich wybrane filmiki, które bez dwóch zdań podbijają muzyczną aplikację. To prawdziwa para celebrytów na TikToku!

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?
Źródło: Najlepszy dziadek i babcia na polskim TikToku to... nie uwierzycie ile oni mają energii!