Top Model

i

Autor: screen z YouTube/TVN Fashion

Modelka plus size w Top Model 2022! Czy jurorzy dadzą jej szansę na rozwinięcie skrzydeł?

2022-09-07 9:20

Jeden z najchętniej oglądanych programów TVN wraca na antenę. Najnowszy sezon Top Model, startuje już w środę 7 września. Ponownie zobaczymy uśmiechniętych jurorów, a także nowych uczestników, którzy będą starali się wejść do domu modelek. Okazuje się, że na castingu pojawi się dziewczyna o nieco krąglejszych kształtach. Sprawdźcie szczegóły.

Top Model 2022 - nowy sezon powraca na antenę TVN! Jeden z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych, wraca po przerwie i szykuje dla widzów sporą dawkę emocji. Najpierw na wszystkich czekają castingi, następnie będziemy świadkami bootcampu, a potem poznamy szczęśliwców, którzy zawitają do domu modelek. Od kilku edycji w programie mogą brać udział nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Oprócz tego przyznawany jest złoty i srebrny bilet, który zapewnia przepustkę do kolejnych etapów - złoty do domu modelek, srebrny na bootcamp. Najnowszy, 11. sezon Top Model startuje już w środę 7 września. Pierwszy odcinek castingowy zostanie wyemitowany o godzinie 21:35, a widzowie poznają pierwszych uczestników show. Kto to będzie? Top Model na chwilę przed odcinkiem, zdecydowało podgrzać atmosferę i ujawnili dziewczynę, która postanowiła zawalczyć o marzenia!

ZOBACZ TAKŻE: Chcesz zaśpiewać z Cleo? Zostań gwiazdą i spełnij swoje marzenia!

Szybkie pytania - Cleo

Top Model 2022 - modelka plus size

Z zapowiedzi nowego sezonu Top Model, wiemy, już że na pierwszym castingu emitowanym w telewizji pojawi się modelka plus size, która będzie walczyć o swoje marzenia. Mowa o Martynie Kaczmarczyk, która od ośmiu lat mieszka w Warszawie. Jej pasją jest tenis, jest feministką i edukuje innych na temat praw kobiet, a od 7 miesięcy jest mężatką. Do Top Model przyszła po to by spełnić swoje marzenia, ponieważ zauważyła że świat mody jest otwarty w ostatnim czasie na prezentowanie modelek typu plus size. Czy uda się jej spełnić marzenia? Tego dowiemy się oglądając pierwszy odcinek Top Model, w środę 7 września. Z zapowiedzi wynika, że jurorzy zachwycili się Martyną!

ZOBACZ TAKŻE: Werdykt Tańca z Gwiazdami oburzył internautów! Krzysztof Rutkowski NIE POWINIEN odpaść z programu?

Sonda
Top Model 2022 - będziesz oglądać nową edycję?