kobieta

i

Autor: pixabay.com

Międzynarodowy Dzień Szczęścia 2023 - DATA. Kiedy jest i co oznacza?

2023-03-23 8:21

Najszczęśliwszy dzień w 2023 roku to... Okazuje się, że Międzynarodowy Dzień Szczęścia nadchodzi wielkimi krokami. Co to za data? Kiedy wypada i dlaczego tego dnia czujemy ogromną radość, nawet jeśli coś nie idzie po naszej myśli? To warto wiedzieć!

Najszczęśliwszy dzień w 2023 roku zbliża się wielkimi krokami. Co oznacza i dlaczego w ostatnich dniach robi się o nim coraz głośniej? Międzynarodowy Dzień Szczęścia nawołuje do tego, aby doceniać codzienność i małe sukcesy. Został ustanowiony na mocy rezolucji Zgromadzenia Ogólnego ONZ z dnia 28 czerwca 2012 roku, według której dążenie do szczęścia jest podstawowym celem człowieka. Szczęście pozwala człowiekowi zmienić jego życie na lepsze. Dodaje nam skrzydeł, energii i pozwala czuć nam się dobrze w miejscu, w którym jesteśmy. Aby być szczęśliwym człowiekiem warto zmienić nastawienie i zacząć patrzeć na świat przez różowe okulary. Powinno się odpychać rzeczy na które nie mamy wpływu, a porażki traktować jako lekcje. Warto także zwolnić tempo i znaleźć czas na realizację swoich pasji i odpoczynek. Kiedy jest Międzynarodowy Dzień Szczęścia 2023 i dlaczego czujemy wtedy ogromną radość?

Jaki kolor pasuje do Ciebie najbardziej? Zdradza to data urodzenia!

Dzień Wiosny na wesoło - czy Polakom przeszkadza zmiana czasu? #EwelinaPyta

Najszczęśliwszy dzień w roku 2023 - DATA

Kiedy jest najszczęśliwszy dzień 2023 roku? W kalendarzu świąt nietypowych Międzynarodowy Dzień Szczęścia wypada w poniedziałek 20 marca. To jednak nie koniec! Według numerologii w marcu rządzi liczba 333, która jest liczbą anielską. Symbolika i magia liczby 3 jest głęboka, a trzeciego dnia trzeciego miesiąca w roku 2023 mogliśmy wykorzystać tę energię i użyć jej jako drogowskazu w naszej duchowej podróży. Jeśli jednak nie zrobiliśmy tego 03.03.2023 roku spokojnie - data z trzema 3 dopiero przed nami. Czwartek 23.03.2023 roku może być dla wielu osób, a szczególnie dla osób spod znaku Wodnika, najpiękniejszym okresem od ponad dekady! Wpływ ma na to nie tylko magiczna liczba 3, ale także zmiana położenia Plutona, które wydarza się tylko raz na 10 lat.

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop na kwiecień 2023. Te znaki czeka prawdziwe szczęście!

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?