Michał Wiśniewski - dzieci, żony, wiek, zęby, wzrost, majątek, tatuaże

i

Autor: WBF Michał Wiśniewski - dzieci, żony, wiek, zęby, wzrost, majątek, tatuaże

Michał Wiśniewski ma wsparcie żony! "Wybrałabym Cię raz jeszcze"

2021-10-20 18:50

Nad Michałem Wiśniewskim zebrały się czarne chmury. Muzykowi postawiono poważne zarzuty oszustwa finansowego. Muzyk miał nie spłacać gigantycznego kredytu, za co grozi mu nawet do 10 lat więzienia! Na szczęście wokalista Ich troje może liczyć na wsparcie żony. Pola Wiśniewska opublikowała uroczy wpis.

Michał Wiśniewski nie ma lekko ostatnimi czasy. Od dawna wiadomo, że zarządzanie finansami nie jest jego mocną stroną. Muzyk nie raz wspominał, jak ogromne pieniądze zarobił w zespole Ich troje. Do tego jeszcze przychody z programu Jestem jaki jestem oraz koncertów i robi się naprawdę spora sumka. Tymczasem Michał Wiśniewski ogłosił kilka lat temu bankructwo, wyznając, że przepuścił większość swojego dorobku.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że nad muzykiem zawisło widmo więzienia. Michał Wiśniewski został oskarżony o zawyżanie swoich dochodów, żeby móc otrzymać wyższy kredyt. Ostatecznie pożyczył 2,8 miliona kredytu, którego miał nie oddać...

Michał Wiśniewski opublikował na Facebooku oświadczenie, w którym zapewnia, że jest niewinny. W tym trudnym czasie wspiera go najnowsza żona - Pola Wiśniewska.

Daria - piosenka Love Blind na żywo [ESKA Live]

Pola Wiśniewska staje po stronie męża

Sytuacja jest poważna, ponieważ za czyny, o które jest oskarżany, Michał Wiśniewski może trafić do więzienia nawet na 10 lat! To z pewnością nie jest łatwy czas do wokalisty oraz jego rodziny. Do zarzutów trzeba przecież dodać jeszcze zainteresowanie mediów, które Wiśnia wzbudza od lat.

Na szczęście Michał Wiśniewski może liczyć na wsparcie żony. Pola Wiśniewska stała się nią w ubiegłym roku. Dziś zapewnia, że zdania nie zmieniła.

Kochanie, odpowiadając na Twoje pytanie: tak, wiedząc to, co wiem wybrałabym Cię raz jeszcze, jeszcze milion razy, każdego dnia, nie dlatego, że muszę, ale dlatego, że chcę ♾❤️

Napisała na Instagramie Pola Wiśniewska.

Żona Michała Wiśniewskiego opublikowała nagranie, na którym widzimy, jak prowadzący samochód wokalista trzyma ją mocno za rękę.

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Zobacz też:

Źródło: Michał Wiśniewski ma wsparcie żony! "Wybrałabym Cię raz jeszcze"