Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA

sama słodycz

Michał Wiśniewski pokazał swojego najmłodszego syna. Noël Cloé rozczulił internautów!

2024-07-18 10:32

Michał Wiśniewski mimo licznych zobowiązań zawodowych, dba o to, by być obecnym w życiu swoich pociech. Często pokazuje swoje dzieci w sieci i cieszy się ich sukcesami i tym, jak dorastają. Niedawno artysta pokazał światu swojego najmłodszego syna, który przyszedł na świat w 2023 roku. Noël Cloé to prawdziwy słodziak!

Michał Wiśniewski lider i założyciel zespołu Ich Troje, jest nie tylko znanym muzykiem, ale również ojcem pięciorga dzieci z różnych związków. Jego życie rodzinne często wzbudzało zainteresowanie mediów, a on sam nie unikał dzielenia się informacjami na temat swoich żon i pociech. Z pierwszego małżeństwa z Magdą Femme, artysta nie ma dzieci. Jednak jego drugie małżeństwo z Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz przyniosło syna Xaviera Michała (ur. 2002) oraz córkę Fabienne Martę (ur. 2003). Po rozwodzie z Mandaryną, Michał Wiśniewski ożenił się z Anną Świątczak, z którą ma kolejne dwie córki - Etiennette Annę (ur. 2006) i Vivienne Viennę (ur. 2008). W 2020 roku Michał Wiśniewski poślubił Polę Wiśniewską, z którą ma dwóch synów Falco Amadeusa (ur. 2021) oraz Noël Cloé (ur. 2023).

ZOBACZ TAKŻE: Michał Wiśniewski pokazał 20-letnią córkę. Od Fabienne ciężko oderwać wzrok!

Wszystkie kolory włosów Michała Wiśniewskiego. W których wyglądał najlepiej?

Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski, mimo licznych wyzwań życiowych i zawodowych, stara się być obecnym i zaangażowanym ojcem. Jego dzieci, choć wychowywane w blasku fleszy, mają możliwość realizowania własnych pasji i co ciekawe, jak tata ukochały sobie muzykę. Najmłodszym synem artysty jest Noël Cloé, który przyszedł na świat w 2023 roku. Choć maluch dopiero poznaje świat stawiając pierwsze kroki i wypowiadając pierwsze słowa, to być może również jak tata w przyszłości będzie zajmować się muzyką. Michał Wiśniewski jest niesamowicie dumny z każdej pociechy, a niedawno pokazał wszystkim swojego najmłodszego syna. Noël Cloé rośnie jak na drożdżach, a jego uśmiech skradł już serce niejednej kobiety! Wykapany tatuś czy mamusia? Oceńcie sami na zdjęciu poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: "Shrek 5" z oficjalną datą premiery! Zielony ogr, Osioł i Fiona powracają