Michał Wiśniewski

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News

Michał Wiśniewski nie wytrzymał! Jednym zdaniem zgasił uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo

2021-11-08 11:56

Michał Wiśniewski jest jurorem show Twoja Twarz Brzmi Znajomo od niedawna. Mimo tego wokalista Ich Troje nie wstydzi się mówić wprost tego, co myśli. W ostatnim odcinku ostro skrytykował sposób, w jaki uczestnicy programu przyznają sobie punkty. Widzowie są pełni podziwu dla odwagi artysty i chwalą jego szczerość.

Michał Wiśniewski nie wytrzymał i głośno powiedział, co sądzi o zachowaniu uczestników programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a widzowie bardzo to docenili. Pojawienie się wokalisty w telewizyjnym show wzbudziło wiele kontrowersji. Nie wszyscy byli przekonani, że znany z zamiłowania do metamorfoz scenicznych lider zespołu Ich Troje odnajdzie się w formacie. Z odcinka na odcinek Michał Wiśniewski zaskakiwał i przekonywał do siebie niechętnych nie tylko ciętymi i błyskotliwymi ripostami, ale również merytoryczną wiedzą, jaką posiada na temat występów scenicznych. W ostatnim odcinku gwiazdor polskiej sceny muzycznej w ostrych słowach podsumował zachowanie uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a mianowicie zarzucił im, że przyznają punkty, kierując się sympatią, a nie wrażeniem, jakie rzeczywiście wywarł na nich występ danej gwiazdy. Co ciekawe, ze słowami Michała Wiśniewskiego zgodzili się fani formatu. W komentarzach pod postem z wypowiedzią jurora pojawiło się mnóstwo komentarzy go chwalących.

Sonda
Zgadzasz się ze słowami Wiśniewskiego?

Michał Wiśniewski ostro o uczestnikach TTBZ

Wokalista powiedział to, co widzowie zauważyli już dawno? Takie komentarze pojawiły się pod postem programu na Instagramie, w którym zamieszczono pełną wypowiedź wokalisty Ich Troje. Michał Wiśniewski w gorzkich słowach podsumował wybory gwiazd show.

Myślę, że byłoby absolutnie na miejscu, gdybyście dzisiaj, przyznając punkty, przyznali je według tego, co nosicie w sercu, co wam podpowiada głowa, a nie wzajemna adoracja - podsumował.

Widzowie bardzo docenili szczerość jurora.

W końcu ktoś to powiedział. Wiedziałam, że Michał będzie dobrym jurorem, nie słodzi, jak trzeba to pochwali, ale umie też skrytykować

Myślałam, że Wiśniewski w jury to będzie porażka... tymczasem...ocenia chyba najbardziej trafnie,nie słodzi i mówi jak jest.Chociaż fanką nadal nie zostanę to szacunek za odwagę i sprawiedliwość

Jedyny, który nie słodzi, mówi odważnie prawdę ? - piszą.

Zgadzacie się ze słowami Michała Wiśniewskiego? A może każdy z uczestników powinien mieć szansę na zwycięstwo?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - owacje na stojąco dla Roberta Janowskiego
Źródło: Michał Wiśniewski nie wytrzymał! Jednym zdaniem zgasił uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo