Michał Wiśniewski na Fame MMA 13 - czy będzie? Włodarze nie mają wątpliwości!

i

Autor: WBF / Lizakowska / Fame MMA Michał Wiśniewski na Fame MMA 13 - czy będzie? Włodarze nie mają wątpliwości!

Michał Wiśniewski na Fame MMA 13 - z kim walka? Włodarze nie mają wątpliwości!

2022-02-24 11:46

Fame MMA od kilku lat to ciekawe i niespodziewane freak-fightowe zestawienia. W klatce organizacji, za którą odpowiada między innymi Wojtek Gola, debiutowały takie gwiazdy jak Smolasty, Marcin Dubiel czy chociażby Mateusz Krzyżanowski, czyli Mini Majk z Ekipy Friza. Teraz przyszedł czas na Michała Wiśniewskiego? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Michał Wiśniewski - walka Fame MMA 13

Michał Wiśniewski na Fame MMA 13 z pewnością zrobiłby furorę. Obecność założyciela grupy Ich Troje w karcie walk z pewnością znacząco wpłynęłaby na sprzedaż licencji PPV. Już teraz ogłoszono, że listopadowa gala w 2021 roku, cieszyła się ogromną popularnością, bo sprzedano ponad pół miliona kodów dostępu. Juror Twoja Twarz Brzmi Znajomo w rozmowie z Pudelkiem wspomniał, że otrzymał taką propozycję. Chodziło o walkę, a nie o muzyczny koncert, który zawsze jest elementem hucznej gali. Wiśniewski powiedział: - Miałem już propozycję za półtora miliona i odmówiłem, więc myślę, że w dalszym ciągu będę odmawiać, nawet gdyby ta stawka szła w górę. Dla mnie wystąpienie we "freak fightach" byłoby morderstwem. Medialnie absolutnym. Do słów odnieśli się współorganizatorzy gali, czyli Wojtek Gola i Michał Boxdel Baron. Co powiedzieli?

Fame MMA 13 - WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 26.03.2022?

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Michał Wiśniewski - walka Fame MMA 13

Walka Michała Wiśniewskiego momentalnie wzbudziła emocje wśród internautów, ale jak się okazuje póki co niepotrzebnie. Wojtek Gola w mediach społecznościowych zaprzeczył tym doniesieniom pisząc: 1,5 mln? Nie było takiej propozycji z naszej strony. Ktoś ma bujną nie tylko czuprynę - zażartował włodarz federacji. Podobnie do sprawy odniósł się drugi z właścicieli, Michał Boxdel Baron. Potwierdził, że taka propozycja nigdy nie padła i być może to menedżer Michała Wiśniewskiego coś pomylił. Jednocześnie poprosił wokalistę o kontakt do Mandaryny, ponieważ dla niej znalazłaby się propozycja współpracy. 

Chcielibyście zobaczyć Michała Wiśniewskiego w oktagonie? Dajcie znać w sondzie poniżej:

Sonda
To dobry pomysł?
Źródło: Michał Wiśniewski na Fame MMA 13 - z kim walka? Włodarze nie mają wątpliwości!