Michał Szpak

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Michał Szpak zapozował z tajemniczą nieznajomą! Kim jest i co łączy ją z artystą?

2023-09-28 15:49

Przedpremierowy koncert Patrycji Kazadi zgromadził prawdziwą plejadę gwiazd. Na wydarzeniu pojawiła się m.in. Julia Wieniawa, Joanna Moro, Kaja Paschalska i Michał Szpak. Uwagę fanów i fotoreporterów od razu przykuł fakt, że artysta nie przyszedł sam. U jego boku znajdowała się piękna ciemnowłosa kobieta, która wraz z nim pozowała na ściance.

Artysta należy do gwiazd, które nie opowiadają zbyt wiele o swoim życiu prywatnym. Ciężko znaleźć nowe informacje na temat tego, co w wolnym czasie robi Michał Szpak. Choć 32-latek stara się dzielić ze swoimi fanami najnowszymi projektami i współpracami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, to robi wszystko, by nie przekroczyć granicy, w której jego życie osobiste stałoby się głównym tematem plotek. Nic więc dziwnego, że na ściankach i imprezach branżowych przeważnie pojawia się sam. Tym razem jednak postanowił zrobić wyjątek. Na przedpremierowym koncercie Kazadi pojawił się wraz z ciemnowłosą kobietą, która od razu przykuła uwagę reporterów. Okazuje się, że było to siostra Michała Szpaka, która podobnie jak on, wiąże swoje życie ze sceną i muzyką.

Patricia Kazadi vs. HITY 1988. TA piosenka przypomniała o traumie

Michał Szpak - siostra

Ewa Szpak jest najmłodszą z trójki rodzeństwa Michała i tak, jak jej brat - kocha muzykę. Nic w tym dziwnego, talent wokalny po prostu płynie w jej żyłach. Wokalistka nie tylko śpiewa, ale również komponuje i pisze własne teksty. Jednak nie są to jej jedyne zainteresowania. Z jej Instagrama możemy odgadnąć, że jest również miłośniczką gór i podróży. Co więcej, jakiś czas temu pochwaliła się tym, że obroniła dyplom w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie-Przemyśl. Dziewczyna ma na swoim koncie pierwszy singiel pt. "Ciche przebiegłe". Kilkukrotnie pojawiła się również na jednej scenie ze swoim starszym bratem, który chętnie pokazuje swoim fanom, jak utalentowaną ma rodzinę.

Źródło: Michał Szpak zapozował z tajemniczą nieznajomą! Kim jest i co łączy ją z artystą?