Michał Szpak

i

Autor: Piotr Matusewicz/East News

Michał Szpak w sentymentalnym kawałku. Takiego go nie znacie!

2021-10-19 13:46

Michał Szpak jest artystą, który jak mało kto potrafi wywołać ogromne emocje. Teraz ponownie zaskoczył internautów, a to wszystko przez najnowszy numer, który pojawił się w sieci. Sentymentalne brzmienia w połączeniu z barwą jego głosu wywołuje ciarki! Takiego Michała Szpaka jeszcze nie znacie!

Michał Szpak w sentymentalnym kawałku. Takiego go nie znacie! Michał Szpak jest artystą, który wywołuje ogromne emocje. To wszystko za sprawą jego głosu, poglądów, a także osobowości. Wiele osób pokochało artystę jeszcze bardziej, kiedy to stał się trenerem najpopularniejszego muzycznego show TVP - The Voice of Poland. To właśnie tam prosto z czerwonego fotela wymiatał, zachwycał i wzruszał jednocześnie. Teraz niestety bardzo im go brakuje i marzą o tym, aby jeszcze powrócił do formatu w roli trenera. Oprócz tego Michał Szpak regularnie zaskakuje wszystkich swoimi emocjonalnymi wykonaniami różnych kawałków. Niesamowite wrażenie na wszystkich zrobił jednak Dziwny jest ten świat z repertuaru Czesława Niemena, a także jego eurowizyjny kawałek Color Of Your Life, który wywołuje ciarki. Teraz jednak artysta ukazał się wszystkim w mocno sentymentalnym kawałku. Takiego go nie znacie!

Michał Szpak - najlepsze występy

Michał Szpak jakiego nie znacie!

We wtorek 19 października pojawiła się w serwisie YouTube premiera piosenki zespołu Polskie Znaki, w której można usłyszeć głos Michała Szpaka. Kawałek nosi tytuł Żegnam cię mój świecie wesoły i jest drugą częścią tryptyku 'O jak fałszywe wszystko', będącego zapowiedzią albumu muzycznej grupy Polskie Znaki. Utwór jest sentymentalny i wywołuje ciarki, a to wszystko przez głęboką melodię i słowa, które mogą słuchaczom uświadomić naprawdę wiele. Piosenka Żegnam Cię mój świecie wesoły opowiada o śmierci i pożegnaniach. Co ciekawe jest to dawna żałobna, która wielu osobom kojarzy się z nadchodzącym świętem zmarłych, które przypada 1 listopada. Internauci po usłyszeniu kawałka wyrazili swoje opinie w sieci:

- Bardzo intrygujące. Gratki za pomysł.

- Piękny utwór brawo ❤️?

- Jedno jest pewne człowiek rodzi się i umiera, a głównie od niego zależy, jak będzie żyć między tymi dwoma wydarzeniami. Utwór daje dużo do przemyśleń i refleksji. A wykonanie? ciarki po plecach przechodzą. Wspaniały projekt. Bardzo na czasie w związku z nadchodzącym Świętem Zmarłych, ale też przypomnienie mądrości ludowych związanych ze śmiercią. Michale jesteś wspaniałym artystą, który potrafi odnaleźć się w każdym gatunku muzycznym. ??

Poniżej możecie posłuchać, jak Michał Szpak poradził sobie w sentymentalnym kawałku. Z pewnością będziecie zaskoczeni!

Źródło: Michał Szpak w sentymentalnym kawałku. Takiego go nie znacie!