Michał Szpak

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Michał Szpak pozuje w staniku i przypomina: "planeta naprawdę umiera"

2021-08-24 21:50

Michał Szpak zbudował swoją karierę nie tylko na umiejętnościach wokalnych, ale także na kontrowersyjnym wizerunku. Wokalista od samego początku szokował wyglądem. A z biegiem lat decydował się na coraz odważniejsze stylizacje. Tym razem Michał Szpak pozuje w staniku! Przy okazji wokalista apeluje o dawanie ubraniom drugiego życia.

Michał Szpak to jedna z najbardziej kolorowych postaci na polskiej scenie muzycznej. Można to wziąć dosłownie, ponieważ artysta nie stroni od oryginalnych stylizacji. Jego kariera zaczęła się w show X-Factor. Już wtedy jego długie włosy i zdobne stylizacje wywoływały poruszenie.

Z biegiem lat Michał Szpak szalał ze stylizacjami coraz bardziej. Chyba nie ma takiego ubrania czy dodatku, którego ten artysta nie odważyłby się włożyć!

Tym razem Michał Szpak pozuje w...staniku!

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Michał Szpak w staniku prawi o ekologii

Wokalista opublikował na Instagramie zdjęcia swojej stylizacji z Earth Festiwalu. Jest odważnie, ponieważ Michał Szpak pozuje w staniku! Nie zabrakło także masy biżuterii, lakieru na paznokciach oraz makijażu.

Michał Szpak postanowił wykorzystać uwagę obserwatorów, by przypomnieć im, jak ważna jest ekologia.

Dawajcie drugie życie swoim ubraniom. Dbajcie o nie i bawcie się w modyfikacje. Cały THEMOON TOUR polegał na szerzeniu świadomości o tym ze planeta naprawdę umiera… a my ludzie nadal ślepi..każda aktywność dotycząca ekologii ma ogromne znaczenie.

Napisał.

Na końcu Michał Szpak nawiązał jeszcze do swojej niecodziennej stylizacji...

PS wakacje się już kończą ostatni dzwonek by przyodziać biustonosz!

Michał Szpak to nasz polski Harry Styles?

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?
Źródło: Michał Szpak pozuje w staniku i przypomina: "planeta naprawdę umiera"