Michał Szpak

i

Autor: AKPA Michał Szpak

Michał Szpak spełnił marzenie chorej dziewczynki. Jego gest wzrusza do łez

2023-01-12 12:15

Michał Szpak pokazał jak wielkie i dobre ma serce. Artysta zdecydował się spełnić marzenie chorej dziewczynki, a cała akcja wzrusza do łez. To najpiękniejsze o czym dziś przeczytasz!

Michał Szpak to barwna i charakterystyczna postać w polskiej branży muzycznej. Od lat zachwyca wszystkich swoim głosem, ale także postawą którą reprezentuje. Choć momentami dookoła niego gromadzi się wiele kontrowersji, to mimo to o artyście mówi się jako o dobrym człowieku. Michał Szpak po raz kolejny pokazał swoim fanom, że ma wielkie serce, a jego gest wzrusza do łez! Nie od dziś wiadomo, że artysta otacza się wieloma fanami. Jedną z nich jest 13-letnia Zuza, która choruje na zespół Cushinga. Nastolatka od dawna marzy o karierze piosenkarki, ale także o tym, aby móc wystąpić ze swoim idolem na jednej scenie. Ku zdziwieniu wszystkich tak się właśnie stało, a w dodatku w telewizji na żywo!

ZOBACZ TAKŻE: Gdzie mieszkają gwiazdy? W tym miejscu na pewno spotkasz Michała Szpaka i nie tylko

Szybkie pytania - Borysewicz

Michał Szpak zaśpiewał z chorą fanką

Michał Szpak postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i spełnił marzenie 13-letniej fanki Zuzy Sowa. Zaprosił ją na scenę programu Dzień Dobry TVN i nie dość, że nie szczędził miłych słów młodej damie to jeszcze wspólnie przed kamerami zaśpiewali piosenkę "Halo Wodospad". Poniżej możecie zobaczyć występ Michała Szpaka i jego fanki Zuzy. Czy to nie jest urocze? My jesteśmy oczarowani!

Sonda
Słuchacie twórczości Michała Szpaka?