GWIAZDY

Michał Szpak pokazał jak przygotowuje się do nowego show. Zdradził soczyste kulisy Drag Me Out

2024-03-13 12:02

Światło, muzyka, kamery i akcja! Nowy program TVN-u cieszy się ogromną popularnością. Mowa o "Czas na Show. Drag me Out", w którym sześciu śmiałków musi zderzyć się ze swoim męskim "ja" ze światem drag queens. Zastanawialiście się kiedykolwiek, co dzieje się za kulisami takiego programu? Tym razem szczegóły ujawnił Michał Szpak.

Michał Szpak w "Czas na Show. Drag Me Out" daje czadu! Zastanawialiście się jak wyglądają kulisy? Już wszystko jasne! We wtorek 5 marca na antenie TVN wystartował całkiem nowy program, w którym aż sześciu śmiałków stanęło do walki o diadem u boku swoich Drag Mentorek. Są to Tomasz Karolak, Michał Mikołajczak, Marcin Łopucki, Dariusz Zdrójkowski, Kamil Szymczak i Tadeusz Mikołajczak. Uczestników w programie oceniają jurorzy w składzie: Andrzej Seweryn, Anna Mucha oraz Michał Szpak, natomiast zadania śmiałków wspiera prowadząca program - Mery Spolsky. Jak to wygląda na scenie, wiemy z premierowych odcinków. Teraz jednak Michał Szpak, czyli jeden z jurorów postanowił pokazać swoim fanom, jak "Czas na Show. Drag Me Out" wygląda od kulis.

ZOBACZ TAKŻE: Tak Michał Szpak wyglądał na początku kariery. Duża zmiana?

Michał Szpak ponownie debiutuje. Mówi o swoim udziale w "The Voice of Poland"!

Michał Szpak zdradza kulisy Drag Me Out

Widzowie widzą w telewizji tylko połowę tego, co tak naprawdę dzieje się w danym programie. Na każdy odcinek składa się wiele pracujących osób, prób i przygotowań. Szczegóły zza kulis drugiego odcinka "Czas na Show. Drag Me Out" postanowił ujawnić wszystkim zainteresowanym Michał Szpak. Juror programu nie wahał się ani chwile i ujawnił fanom, jak wyglądały jego przygotowania do odcinka. Na krótkim nagraniu widać, że na planie było dużo zabawy, dobrego humoru, tańce na stole, a nawet... pies! Artysta pokazał nawet swoją garderobę, w której przy jego charakteryzacji pracowało wiele osób. Jak wyglądają kulisty "Czas na Show. Drag Me Out"? Zobaczcie nagranie, które w social mediach zamieścił Michał Szpak. Z pewnością będziecie zachwyceni atmosferą, która panuje na planie.