Michał Szpak

i

Autor: AKPA Michał Szpak

CO ZA PODOBIEŃSTWO!

Michał Szpak ma swojego sobowtóra. Ten mężczyzna wygląda jak jego brat bliźniak!

2024-02-02 10:15

Michał Szpak to bez wątpienia jeden z najbardziej charakterystycznych artystów w Polsce. Nazywany kolorowym ptakiem, od lat prężnie działa w branży muzycznej i ani na chwilę się nie zatrzymuje. Jednak czy wiedzieliście, że Michał Szpak ma swojego sobowtóra? Ten mężczyzna jest do niego uderzająco podobny. Przekonajcie się sami!

Michał Szpak to kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej. Artysta przez wiele lat był gwiazdą Telewizji Polskiej i jednym z najbardziej lubianych trenerów w show The Voice of Poland. Michał Szpak doprowadził do zwycięstwa aż dwie osoby, które były pod jego skrzydłami - Marta Gałuszewska i Krystian Ochman, którzy cały czas robią karierę w branży. Po odejściu z muzycznego formatu, artysta skupił się na muzyce. Nagrywanie nowości, koncerty, prowadzenie imprez jak na przykład backstage Bestselleró Empiku 2021. To jednak nie koniec. Jakiś czas temu Michał Szpak otrzymał ogromne wyróżnienie w postaci ambasadora znanej marki kosmetycznej, a także rolę głównego bohatera w ich reklamie. Wiedzieliście, że wokalista ma swojego sobowtóra aż w Ameryce? To wielka gwiazda tamtejszych mediów społecznościowych, ale także telewizji!

Michał Szpak ponownie debiutuje. Mówi o swoim udziale w "The Voice of Poland"!

Michał Szpak - sobowtór

Podobno każdy ma na świecie swojego sobowtóra i może nawet o tym nie wiedzieć. Okazuje się, że właśnie w takiej sytuacji jest Michał Szpak, którego sobowtór mieszka w całkiem innej części świata. Sobowtórem Polaka jest niejaki Jonathan Monroe - osobowość telewizyjna (program Are You The One?), a także znany tiktoker, który może pochwalić się przepięknymi i zadbanymi włosami. To właśnie on jest niesamowicie podobny do Michała Szpaka, a krótkie filmiki zamieszczane przez niego w sieci, nie pozostawiają żadnych złudzeń. Oceńcie to sami!

ZOBACZ TAKŻE: Allan Krupa nie jest jedyny. Nazwisko zmieniły także inne gwiazdy. Znamy powód!

- Myślałam że to Michał Szpak ?

- Michał Szpak?

- Michał szpak i reklama pantene

Sonda
Słuchacie twórczości Michała Szpaka?