GWIAZDY

Michał Szpak był w Tańcu z Gwiazdami. Jego kreacje na parkiecie szokowały widzów

2024-03-19 11:42

Michał Szpak był jednym z uczestników Tańca z Gwiazdami, który wówczas transmitowany był na antenie TVN. Artysta tworzył parę z Pauliną Biernat i zaskakiwał wszystkich nie tylko swoimi umiejętnościami na parkiecie, ale także charakteryzacjami. Pamiętacie te czasy? To było na początku jego kariery!

Pamiętacie Michała Szpaka, gdy występował w Tańcu z Gwiazdami? Artysta rozpoczął swoją karierę z przytupem. Wszystko zaczęło się od jego występu w X-Factor, po którym brama do kariery muzycznej otworzyła się dla niego jeszcze bardziej. Było to wiosną 2011 roku, a jesienią Szpak został uczestnikiem trzynastej edycji Tańca z Gwiazdami, który wówczas emitowany był na antenie TVN. Jego taneczną partnerką była Paulina Biernat, z którą artysta w trakcie trwania show zdążył się zaprzyjaźnić. Choć jego umiejętności na parkiecie nie były kolorowo oceniane przez jurorów - Iwonę Pavlović, Piotra Galińskiego, Janusza Józefowicza i Jolantę Fraszyńską, to koniec końców Michał Szpak w Tańcu z Gwiazdami zajął piąte miejsce.

ZOBACZ TAKŻE: Bruce Lee miał być mężem Górniak? Gwiazda zaskoczyła swoim wyznaniem

Michał Szpak ponownie debiutuje. Mówi o swoim udziale w "The Voice of Poland"!

Taniec z Gwiazdami: Tak na parkiecie prezentował się Michał Szpak

Mimo słabych not od jurorów Tańca z Gwiazdami, Michał Szpak zaszedł naprawdę daleko. W kolejnych latach, widzowie mogli go oglądać już w edycjach emitowanych przez Telewizję Polsat, kiedy to pojawiał się na parkiecie by nie tańczyć, lecz zaśpiewać. W jednym z odcinków zaśpiewał eurowizyjną piosenkę "Color of Your Life", z którą reprezentował Polskę w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2016 roku i tym samym uświetnił występ Dariusza Wieteski i Katarzyny Vu Manh. Pamiętacie Michała Szpaka za czasów Tańca z Gwiazdami w TVN? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii. Te stylizacje wywoływały wtedy duży szum wśród publiczności.