wiosna

i

Autor: pixabay.com

Memy na pierwszy dzień wiosny 2022 - śmieszne obrazki na 20 marca

2022-03-20 12:13

Pierwszy dzień wiosny wyczekiwany jest przez wiele osób. Przed nami słoneczne dni oraz zielone, naturalne widoki. Już wkrótce ściągniemy zimowe kurtki i będziemy mogli wychodzić na przyjemne spacery. 20 marca to także okazja do oglądania tematycznych memów. Mamy dla was kilka wiosennych, śmiesznych obrazków.

Pierwszy dzień wiosny to dla wielu najbardziej wyczekiwany dzień. Niektórzy są już zmęczeni zimową pogodą i czekają na zmiany. Astronomiczna wiosna rozpocznie się już 20 marca. Ta pora roku oficjalnie zaczyna się w dniu równonocy wiosennej czyli wiosennego przesilenia. Wiele osób za pierwszy dzień wiosny uważa jednak 21 marca, ponieważ wtedy rozpoczyna się wiosna kalendarzowa. Bez względu na datę nowa pora roku kojarzy się z odrodzeniem przyrody czy lżejszym sposobem życia. Czekają nas spacery czy popołudniowe wyjścia na miasto ze znajomymi. Z tej okazji postanowiliśmy poprawić wam humor i przygotowaliśmy dla was memy.

ZOBACZ TAKŻE: Wiosna 2022 - pogoda na marzec, kwiecień i maj. Kiedy będzie ciepło?

ESKA XD #044 - FAME MMA 13, BRACIA KLICZKO, MUZYKA DO BIEGANIA

Pierwszy dzień wiosny 2022 - MEMY

Każda okazja jest dobra do chwili dobrej zabawy. Memy z pewnością dostarczają nam wiele radości. Czasami są prześmiewcze, a czasem pokazują brutalną rzeczywistość. Twórcy memów wykorzystali pierwszy dzień wiosny jako świetną tematykę nowych obrazków. Przykładowe znajdziecie w galerii poniżej:

Memy - co to jest?

Mem internetowy Wikipedia wyjaśnia jako "gatunek wypowiedzi internetowej, komunikat obrazkowy zbudowany w oparciu o schemat konstrukcyjny, wykorzystujący skonwencjonalizowane elementy związane z kulturą i historią internetu". Można to powiedzieć prościej: mem internetowy to każdy obrazek czy wideo, które zdobyło popularność w sieci, i z pomocą którego można wyrazić różne treści.

Źródło: Memy na pierwszy dzień wiosny 2022 - śmieszne obrazki na 20 marca