Matura 2022: Zobacz najlepsze MEMY o egzaminie dojrzałości!

2022-04-21 12:06

Jak można najprościej rozprawić się ze stresem? Oczywiście, że za pomocą memów. Właśnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Was najlepsze MEMY z okazji matury 2022. Jakie obrazki na temat matury 2022 można znaleźć w Internecie? Zobaczcie najlepsze MEMY!

Jak co roku, egzaminy maturalne startują po majówce. Matura 2022 odbędzie się w dniach 4 maja – 23 maja. Centralna Komisja Edukacyjna (CKE) podała już dokładne daty egzaminów dojrzałości.

Terminy egzaminów pisemnych są takie same we wszystkich szkołach w całej Polsce. Inaczej sprawa wygląda z egzaminami ustnymi – tutaj każdy maturzysta przychodzi na godzinę ustaloną przez przewodniczących zespołów egzaminacyjnych. Zarówno egzaminy ustne jak i pisemne dzielą się na poziom podstawowy oraz poziom rozszerzony.

Matura to również olbrzymi stres. Jak radzą sobie z nim maturzyści? Jakie memy na temat matury można znaleźć w Internecie? Zobaczcie najlepsze MEMY!

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Matura 2022: Zobacz najlepsze MEMY o egzaminie dojrzałości!