Mateusz Murański nie żyje. Szokująca śmierć gwiazdy freak-fightów

i

Autor: High League Mateusz Murański nie żyje. Szokująca śmierć gwiazdy freak-fightów

Mateusz Murański nie żyje. Śmierć gwiazdy freak fightów wywołuje łzy

2023-02-08 15:21

Mateusz Murański nie żyje. Bardzo smutna informacja o śmierci aktora, zawodnika popularnych gal freak-fightowych zalała media popołudniu, 8 lutego 2023. Tragiczne wiadomości potwierdziła gdańska prokuratura. Mateusz Murański miał zaledwie 29 lat.

Spis treści

  1. Mateusz Murański nie żyje - przyczyny
  2. Mateusz Murański - walki

Mateusz Murański nie żyje. Śmierć młodego zawodnika freak-fightów i perspektywicznego aktora bardzo zasmuciła internautów 8 lutego 2023. Mateusz Murański, w świecie gal Fame MMA czy High League znany był jako Muran. Fighter, który nie boi się wyzwań i ciężko pracuje na sali treningowej, by robić nieustanny progres. Widzom dał się poznać, jako Adek z serialu Lombard. Życie pod Zastaw. Grał też w kilku filmach takich jak a jeszcze nie tak dawno pisaliśmy film IO, z jego udziałem został nominowany do Oscara. Sam też deklarował, że poleci do Los Angeles, by wziąć udział w ceremonii rozdania najważniejszych nagród filmowych. Niestety, nie będzie mu to dane. O tym, że Mateusz Murański nie żyje poinformowała prokuratura w Gdańsku.

Mateusz Murański parę dni temu wysłał TE wiadomości. Prosił o pomoc dawnego wroga!

Mateusz Murański nie żyje - przyczyny śmierci. Co się stało?!

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

Mateusz Murański nie żyje - przyczyny

Jako pierwszy o tym, że Mateusz Murański nie żyje poinformował Super Express. Serwis skontaktował się z prokuraturą w Gdańsku, która potwierdziła smutne informacje:

O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić do ofiary. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich 

- powiedziała Grażyna Wawryniuk z gdańskiej prokuratury. Wiadomo, że przyczyny śmierci będą ujawnione dopiero po wykonaniu sekcji.

Mateusz Murański - walki

Mateusz Murański przygodę z freak-fightami zaczął na gali Fame MMA 10. Było to ogromne wydarzenie z tego powodu, że mierzył się z kolegą z planu zdjęciowego serialu Lombard. Życie pod Zastaw. W sumie stoczył dziewięć pojedynków. Trzy ostatnie zakończyły się porażką. Przegrał mierząc się drugi raz z Arkadiuszem Tańculą na Fame MMA 15, przegrał w boksie z Vaso Bakoceviciem na MMA Attack 4 oraz doznał porażki z Pawłem Bombą na High League 5. Jego ojciec, Jacek Murański jest zakontraktowanym zawodnikiem na gali High League 6. Ma zawalczyć z Marcinem Najmanem, jednak po tej tragicznej informacji, nie wiadomo, czy pojedynek się odbędzie.

Mateusz Murański - ojciec, wiek, żona, walki, waga, wzrost, wypadek, majątek. Kim jest?

Listen to "FAME MMA, freak fight czy to jeszcze jest sport? SuperSport+." on Spreaker. Źródło: Mateusz Murański nie żyje. Śmierć gwiazdy freak fightów wywołuje łzy