Masters

i

Autor: AKPA Masters

Masters pokazał jak brzmiałby jego wielki hit w innych epokach. Będziecie w szoku!

2023-06-23 16:28

Paweł Jasionowski, czyli jeden z popularniejszych artystów disco polo, ponownie zaskoczył internautów. Tym razem pokazał im jak jego wielki hit "Nocy Mało" brzmiałby w innych epokach. Efekt naprawdę szokuje - tego trzeba posłuchać!

Paweł Jasionowski to lider i założyciel grupy Masters. Publiczność uwielbia go za jego największe hity, a gdy wychodzi na scenę daje po prostu czadu! Panie nie mogą oderwać od niego wzroku, a pod sceną ciężko nie znać jego piosenek. Masters w ostatnim czasie jest bardzo łaskawy dla swoich fanów i intensywnie pracuje nad nowościami. Chcę, Tańcuj ze mną tańcuj, czy też numer Ogarniemy, to tylko kilka perełek, które powstały w ostatnim czasie. Masters czego się nie dotknie - robi to perfekcyjnie! I tak stało się również teraz. Artysta disco polo po raz kolejny zaskoczył wszystkich eksperymentem związanym z jego hitem "Nocy Mały". Takiego wykonania nikt się nie spodziewał!

ZOBACZ TAKŻE: Doda zapowiada koniec kariery. Oto co planuje na sam koniec

Masters (Szybkie Pytania)

Nocy Mało - podróż w czasie od Mastersa

Takiej podróży w czasie nikt się nie spodziewał! Master postanowił zabrać w nią swoich fanów i pokazał jakby jego jeden z największych hitów "Nocy Mało" brzmiałby w innych epokach. Lata '70, '80, '90 i nie tylko. Internauci zachwycili się nowym eksperymentem artysty i stwierdzili, że chcieliby usłyszeć ich pełną wersję:

- potrzebuje pełnej wersji lat 70, 80, 90.  sztos!!!!

- Kurcze każda wersja fajna ale 90s wymiata!

- Dobry jesteś!

Poniżej możecie zobaczyć, jak numer "Nocy Mało" brzmi w innych epokach. Będziecie zachwyceni, tak samo jak użytkownicy TikToka! :)

ZOBACZ TAKŻE: Roztańczona Polska 2023 - TRASA, MIASTA, GWIAZDY. Daty wszystkich koncertów