KIEDYŚ I DZIŚ

Maria Tyszkiewicz kiedyś i dziś. Tak za czasów "Domowego przedszkola" wyglądała artystka

2024-05-17 9:42

Maria Tyszkiewicz zyskała ogromną rozpoznawalność biorąc udział w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dziś po raz kolejny widzowie Polsatu oglądają ją w rozrywkowym formacie, w specjalnej jubileuszowej edycji, gdzie radzi sobie najlepiej. Zastanawiacie się jak wyglądała kiedyś? Będąc dzieckiem Maria występowała w "Domowym przedszkolu".

Kim jest Marysia Tyszkiewicz? Informacji na temat artystki poszukuje w sieci wiele osób. Widzowie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", znają Marię bardzo dobrze. To niesamowicie uzdolniona piosenkarka, aktorka musicalowa, autorka tekstów i kompozytorka. Urodziła się 19 kwietnia 1991 roku i jest Warszawianką z krwi i kości. To właśnie w stolicy stawiała swoje pierwsze artystyczne kroki, a dziś łączy pracę ze swoimi zainteresowaniami. Ogromną rozpoznawalność przyniósł Marysi Tyszkiewicz program Polsatu, w którym w szóstej edycji została zwycięzcą. Ponownie powróciła to "TTBZ" i w jubileuszowej odsłonie wydarzenia daje czasu, o czym świadczą punkty z tabeli. Nie można zapomnieć również o jej początkach, kiedy to wieku trzech lat zaczęła pojawiać się w programie TVP1 "Domowe przedszkole", w którym występowała przez kolejne dwa lata. W 2007 roku Maria została dostrzeżona na obozie taneczno-aktorskim organizowanym przez Studio Buffo i później zaczęła tam pracę.

Katarzyna Skrzynecka kiedyś i dziś. Tak w młodości wyglądała polska gwiazda!

Maria Tyszkiewicz kiedyś i dziś

Maria Tyszkiewicz gra nie tylko w teatrze, ale także można było oglądać ją na ekranach telewizorów. Widzowie z pewnością bardzo dobrze znają ją z programu "Jaka to melodia", a także z dubbingu w "Harry Potter Magiczne Chwile Filmowe", "Zaplątani", "High School Musical: serial" i nie tylko. Jak kiedyś wyglądała Maria Tyszkiewicz? Od szóstej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wizerunek artystki uległ zmianie. Mamy też jej zdjęcie z dzieciństwa i możemy domyślać się tylko, że właśnie w tym okresie podbijała Telewizję Polską występując w "Domowym przedszkolu".