Karolina Robinson doprowadziła trenerów do rozkoszy! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?

i

Autor: Natasza Młudzik / TVP Karolina Robinson doprowadziła trenerów do rozkoszy! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?

Marek Piekarczyk faworyzuje Karolinę Robinson?! Widzowie The Voice of Poland OBURZENI

2021-11-22 11:35

Kolejny odcinek The Voice of Poland to kolejne zaskoczenia. Tym razem widzowie nie kryją oburzenia decyzją Marka Piekarczyka, który postanowił zaprosić do kolejnego etapu Karolinę Robinson, eliminując Annę Hnatowicz. W sieci rozpętała się prawdziwa burza. Czy legendarny wokalista rzeczywiście faworyzuje jedną ze swoich podopiecznych?

Karolina Robinson jest faworyzowana przez Marka Piekarczyka? Takie komentarze od widzów pojawiły się po emisji ostatniego odcinka programu The Voice of Poland! Trzeba przyznać, że 12. odsłona hitowego show obfituje w wiele zaskoczeń i niezrozumiałych dla fanów decyzji trenerów. Do tej pory, jeśli chodzi o zaskakujące wybory, prym wiodła Sylwia Grzeszczak, sprowadzając na siebie gniew widzów. W ostatnich odcinkach pałeczkę przejął od niej Marek Piekarczyk, który po raz drugi zadecydował o awansie charyzmatycznej Karoliny Robinson, wywołując lawinę oburzenia w sieci. Tydzień temu kosztem dziewczyny z programem pożegnała się Karolina Piątek, a w zeszłą sobotę Anna Hnatowicz. Zdaniem widzów, obie wokalistki reprezentowały znacznie wyższy poziom niż Kayra. Podobnego zdania była Justyna Steczkowska, która w mocnych słowach zasugerowała, że głos uczestniczki nie zasługuje na półfinał The Voice of Poland. W sieci rozpętała się burza!

Sonda
Czy Marek Piekarczyk podjął dobrą decyzję?

Karolina Robinson faworyzowana przez Marka Piekarczyka?

Decyzja trenera wzbudziła wielkie emocje wśród widzów. Wielu z nich nie kryło swojego oburzenia. Pod postem informującym o awansie Karoliny Robinson posypały się komentarze, za pośrednictwem których wielbiciele formatu wyrazili swoje niezadowolenie.

Panie Piekarczyk czy to ta kawa która pan pije z Robinson padła na pana słuch czy coś innego? Tej dziewczyny nie da się słuchać.To skandal co pan wyprawia w tym programie i pozbywa się super wokalistek.

Panie Marku, w następnym tygodniu proszę mrugnąć dwa razy do kamery, jeśli ktoś Pana do tego zmusza, bo to jedyne logiczne wytłumaczenie tego, co Pan wyprawia

Ania byla najlepsza z tej trójki, a przegrała z Robinson która próbuje udawać Sanah ale jej nie wychodzi. Masakryczna decyzja Marka ?? przynajmniej ma teraz najsłabszą drużynę - można przeczytać.

Nie brakuje jednak opinii osób, do których przemawia sposób śpiewania Karoliny.

Powtórzę jeszcze raz; Ma w sobie to coś ??? Bardzo mi się podoba, jest inna

A wy co sądzicie o decyzji Marka Piekarczyka? Dobrze zrobił, wybierając Karolinę Robinson? Dajcie znać w naszej sondzie!

Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!
Źródło: Marek Piekarczyk faworyzuje Karolinę Robinson?! Widzowie The Voice of Poland OBURZENI