Marcysia Ryskala

i

Autor: YouTube/Marcysia Ryskala

Marcysia Ryskala z Ekipy Friza powiedziała prawdę o sobie. Fani będą niepocieszeni!

2021-10-13 15:38

*Czy to prawda, że...* to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych cyklów, jakie pojawiają się na kanałach członków Ekipy Friza. Gwiazdami najnowszego odcinka są Wersow i Nowciax, którzy odpowiadają na niewygodne pytania. Fani od dawna domagają się, by w projekcie udział wzięła Marcysia. Youtuberka wyjaśniła, dlaczego się na to nie zdecyduje.

Marcysia Ryskala z Ekipy Friza ma wielu fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne projekty z jej udziałem. Jednym z największych marzeń wielbicieli popularnej youtuberki jest wzięcie przez nią udziału w popularnej wśród członków Ekipy grze *Czy to prawda, że...*, która polega na odpowiadaniu na niewygodne pytania. Gwiazdami ostatniego odcinka cieszącej się wielkim zainteresowaniem serii są Wersow i Nowciax. Najpopularniejsza influencerka w Polsce udzieliła odpowiedzi na wiele pytań, które regularnie pojawiały się między innymi pod jej postami na Instagramie. Pod koniec odcinka Wersow tradycyjnie zapytała, kto powinien pojawić się w kolejnej odsłonie gry. Najwięcej osób wskazało na Marcycię. Popularna youtuberka postanowiła odnieść się do sytuacji i w komentarzu pod wideo wyjaśniła, dlaczego nie zdecyduje się na wzięcie udziału w *Czy to prawda, że...*.

Ekipa - która piosenka pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 7
Które słowa najbardziej Cię opisują?

Marcysia Ryskala w Czy to prawda, że...

Fani z pewnością będą niepocieszeni, ale powinni zrozumieć decyzję youtuberki. Pod najnowszym wideo z serii *Czy to prawda, że...* opublikowanym na kanale Wersow Marcysia odpowiedziała na komentarze fanów, za pośrednictwem których sugerowali oni, że to właśnie ona powinna być gwiazdą kolejnej odsłony internetowego show. Gwiazda sieci zdradziła powody swojej decyzji.

Moi drodzy, wiem ze wielu z Was czeka na odcinek ‚czy to prawda ze’ z moim udziałem, ale muszę Was zasmucić bo raczej się on nie pojawi. Nie lubię tego typu odcinków i przepytywania, dlatego staram się ich unikać od jakiegoś czasu. Bardzo mnie to stresuje i również z tego powodu nie biorę udziału w żadnych podcastach czy wywiadach. Stad moja decyzja i mam nadzieje ze zrozumiecie ✌? - wyjaśniła.

Jej komentarz polubiło półtora tysiąca internautów.

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!
Źródło: Marcysia Ryskala z Ekipy Friza powiedziała prawdę o sobie. Fani będą niepocieszeni!