Marcysia Ryskala, Wersow

i

Autor: screeny z: YouTube/Marcysia Ryskala, YouTube/WERSOW

Marcysia Ryskala nie chce wystąpić na kanale Wersow! Czy dziewczyny z Ekipy się pokłóciły?

2021-10-13 11:41

Najbardziej popularną dziewczyną z Ekipy Friza jest Wersow. To właśnie ona gromadzi dookoła siebie najwięcej fanów, a jej seria na YouTube 'Czy to prawda, że...' jest uwielbiana przez miliony widzów! Teraz okazuje się jednak, że w produkcji Weroniki nie zobaczymy wcale jej koleżanki Marcysi. Czy dziewczyny się pokłóciły?

Ekipa Friza wstrzeliła się w internetowy rynek na całego! To wszystko dzięki materiałom, które tworzą i które są niesamowicie dobrze odbierane przez widzów. Oprócz tego podbili polskie markety, a ich produkty takie jak lody, zeszyty i napoje Ekipy można bez żadnego ale nazwać towarem mocno rozchwytywanym i luksusowym. Przypomnijmy, że w skład Ekipy wchodzą: Friz, Wersow, Tromba, Marcysia, MiniMajk, Poczciwy Krzychu, Murcix, Patec Wariatec, Kasia Bożek oraz Nowciax. Najpopularniejszą dziewczyną w Ekipie jest Weronika Sowa, czyli Wersow. Choć w ostatnim czasie dookoła niej zgromadziło się wiele ciemnych chmur, to jej wierni fani są ciągle przy niej i bardzo ją wspierają. Co ciekawe, Wersow od lat nagrywa swoją serię 'Czy to prawda, że...', dzięki której widzowie mają okazję zobaczyć domowników, którzy szczerze odpowiadają na pytania. Najnowszy odcinek tej serii powstał we współpracy z Nowciaxem, jednak fani zapragnęli w kolejnym zobaczyć Marcysię. To jednak się nie stanie! Jaki jest powód?

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Czy Wersow i Marcysia się nie lubią?

Fani Ekipy poczuli smutek i rozczarowanie. To wszystko przez odświeżoną serię na kanale Wersow 'Czy to prawda, że...' w której nie zobaczą Marcysi. Jaki jest powód? Dlaczego Marcysia Ryskala nie chce wystąpić na kanale swojej koleżanki Weroniki? Czy dziewczyny się pokłóciły? Pod najnowszym filmem na kanale Wersow, swój głos zabrała właśnie Marcysia. Influencerka konkretnie napisała, że nie chce pojawić się w tej serii i podała swój powód:

Moi drodzy, wiem ze wielu z Was czeka na odcinek ‚czy to prawda ze’ z moim udziałem, ale muszę Was zasmucić bo raczej się on nie pojawi. Nie lubię tego typu odcinków i przepytywania, dlatego staram się ich unikać od jakiegoś czasu. Bardzo mnie to stresuje i również z tego powodu nie biorę udziału w żadnych podcastach czy wywiadach. Stad moja decyzja i mam nadzieje ze zrozumiecie ✌?

Komentarz Marcysi został przypięty na samej górze przez samą Wersow. Jak widać wynika z niego, że influencerka nie chce wystąpić w takiej produkcji nie ze względu na kłótnię z koleżanką, lecz tylko dlatego, że nie lubi tego typu produkcji i przepytywania. Fani Ekipy szybko jednak zareagowali i stwierdzili, że Marcysia oszukuje, a niechęć pojawienia się na kanale Weroniki wynika z tego, iż między dziewczynami od dawna nie iskrzy i ze sobą nie rozmawiają.

- po prostu nie rozmawiasz z Werą bo między wami iskrzy, możesz dzieciaczków 8 letnich oszukiwać, ale starsi od dawna to wiedzą xD

- Trochę dziwna wymówka.

- starsi ludzie oglądając was na bieżąco i z informacjami o was wszystkich wiemy małe co nie co na temat nie których relacji z ludźmi z ekipy wiec Marcysia proszę nie okłamuj samej siebie i innych.. i też nie pisz głupich wymówek bo każdy dorosły człowiek wie jak jest..

- Chyba nie od dziś wiadomo że Wersow i Marcysia za sobą nie przepadają i jak tylko mogą siebie unikają skoro Marcysia nagrywa 50 faktów o mnie albo coś w tym stylu to jest ok i gdyby to Murcix ją poprosiła o udział w odcinku nie odmówiłaby jej, spina z Wersow jest była i będzie

Każdy jest człowiekiem - nawet gwiazdy internetu, które również mają prawo się stresować. A Wy jak uważacie? Marcysia nie chce wystąpić na kanale Wersow, ponieważ faktycznie czuje stres czy jednak dziewczyny za sobą nie przepadają? Koniecznie dajcie znać co o tym myślicie w sondzie poniżej.

Sonda
Dlaczego Marcysia nie chce wystąpić na kanale Wersow? Jakie jest Twoje zdanie?
Źródło: Marcysia Ryskala nie chce wystąpić na kanale Wersow! Czy dziewczyny z Ekipy się pokłóciły?