Marcin Prokop i Dorota Wellamn

i

Autor: AKPA Marcin Prokop i Dorota Wellamn

Marcin Prokop z nową prowadzącą. Co się stało z Dorotą Wellamn?

2023-06-16 9:38

Widzowie którzy włączyli TVN w piątkowy poranek 16 czerwca mogli przeżyć szok. Obok Marcina Prokopa nie było jego programowej partnerki Doroty Wellman! Przy boku dziennikarza pojawiła się za to całkiem nowa osoba. Dlaczego blondynka w czerwonych obcasach zastąpiła Dorotę? Wiemy co zaszło na planie porannego wydania!

Marcin Prokop i Dorota Wellman to ulubiony duet widzów. To właśnie ta para od wielu lat prowadzi śniadaniówkę "Dzień Dobry TVN", a dzięki widzom wiele razy wygrywała rankingi popularności. Zawsze wiedzą kiedy powiedzieć drobny żart i sprawić, by program dawał telewidzom ogromną radość. Mało kto wie, ale Marcin Prokop i Dorota Wellman raz pierwszy występowali razem w Pytaniu na śniadanie, a w 2007 roku przenieśli się do konkurencji, mianowicie do Dzień Dobry TVN. Choć widzowie nie wyobrażają sobie nie oglądać ich razem na kanapie w studio, to w piątek 16 czerwca włączając poranne wydanie DDTVN mogli przeżyć szok! U boku Marcina Prokopa nie pojawiła się Dorota Wellman, a inna prowadząca. Co się stało? Kim jest nowa prowadząca Dzień Dobry TVN?

ZOBACZ TAKŻE: Wakacyjna Trasa Dwójki 2023 - dlaczego nie ma koncertów? Znamy odpowiedź!

Małgorzata Tomaszewska i jej Samojed w studiu Radia Supernova

Dzień Dobry TVN bez Doroty Wellman?

Piątkowe wydanie Dzień Dobry TVN zdziwiło wiele osób, a wszystko dlatego, że u boku Marcina Prokopa nie było Doroty Wellman, a inna prowadząca! Kto to taki? Dlaczego dziennikarz nie prowadził śniadaniówki ze swoją programową partnerką? Możecie odetchnąć z ulgą. Duet Marcin Prokop i Dorota Wellman nadal prowadzą wspólnie Dzień Dobry TVN i zrobili to także w piątek 16 czerwca. Choć faktycznie przy boku prowadzącego pojawiła się inna "kobieta", nie była to jej następczyni. W zabawny sposób w nową prowadzącą wcielił się Mateusz Glen, który w sieci uchodzi za "tą jedną ciotkę" i w humorystyczny sposób odgrywa rolę cioci, bawiąc tym samym tysiące widzów!

Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądał dzisiejszy chwilowy duet Marcina Prokopa z "tą jedną ciotką". Tym wideo możecie poprawić sobie humor!

Sonda
Oglądasz "Dzień Dobry TVN"