Marcin Mroczek

i

Autor: TRICOLORS/East News, Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Marcin Mroczek pomylony z... POLITYKIEM. Kolejny TikTok Kasi Cichopek robi furorę w sieci!

2022-02-17 12:50

Marcin Mroczek nowym królem TikToka? Od jakiegoś czasu tańczy w muzycznej aplikacji z Kasią Cichopek i jak widać, wychodzi im to perfekcyjnie. Internauci są pod wrażeniem, jednak ostatnio pomylili aktora ze znanym politykiem. Marcin Mroczek wygląda jak znany polityk. Czy panowie mogliby być rodziną? Sprawdźcie!

Nie od dziś wiadomo, że Kasia Cichopek to taneczna królowa TikToka. Jej taneczne układy wyświetlane są przez tysiące osób, które zostawiają po sobie serduszka i pozytywne komentarze. Mimo iż niedawno zaliczyła na TikToku wpadkę, to nie przejęła się uszczypliwymi komentarzami internautów i wciąż wygina się przed telefonem. Od jakiegoś czasu do jej tanecznych filmików dołącza również aktor Marcin Mroczek. Duet ten zna się bardzo dobrze, ponieważ w serialu M jak miłość tworzą zgraną rodzinkę Zduńskich. Ostatnim hitem była ich choreografia do mixu znanej melodii Modern Talking - Brother Louie, a teraz przyszła pora na taneczne wygibasy do numeru Jamelia - Superstar. Marcin Mroczek znowu skradł całe show, jednak tym razem dlatego, że… przypomina znanego polityka!

ZOBACZ TAKŻE: Kasia Cichopek nie zauroczyła internautów. Tym razem całe show skradł Marcin Mroczek!

M jak miłość. Smutne święta u Zduńskich. Kinga przestanie widzieć? Nie tylko córki Lenki zabraknie przy wigilijnym stole

Marcin Mroczek przypomina polityka

Kolejny taneczny TikTok z udziałem Marcina Mroczka, pojawił się na oficjalnym koncie Kasi Cichopek. Duet ten oczywiście zrobił furorę, jednak największą uwagę widzów przykuł aktor, a raczej to, że na tym nagraniu przypomina premiera Mateusza Morawieckiego. W komentarzach przewijają się same takie komentarze, więc jak można zauważyć wiele osób nabrało się w pierwszej chwili, że aktorka tańczy z... premierem. Sami zobaczcie. Faktycznie panowie są do siebie podobni?

- w pierwszej chwili myślałam, że to Pan M. Morawiecki xD ?

- przez chwilę myślałam, że to Morawiecki

- Ja myślałam, że to Morawiecki ??? Przepraszam !!! ?

Sonda
Czy według ciebie M jak miłość to dobry serial?
Źródło: Marcin Mroczek pomylony z... POLITYKIEM. Kolejny TikTok Kasi Cichopek robi furorę w sieci!