Mama ostrzegała po hiszpańsku. Wielki hit disco polo w nowej wersji podbija internet!

i

Autor: screeny z YouTube: DAJ TO GŁOŚNIEJ, Joan Bonjour Mama ostrzegała po hiszpańsku. Wielki hit disco polo w nowej wersji podbija internet!

HITY INTERNETU

Mama ostrzegała po hiszpańsku. Wielki hit disco polo podbija internet!

2023-08-29 13:14

Mama ostrzegała to bezwzględny hit disco polo, który od 2019 roku podbija playlisty Polaków. Teraz okazuje się, że skoczny kawałek wzięła na warsztat Joan Bonjour i sprawiła, że internet oszalał. Zachwytom nie ma końca nad hiszpańskim coverem polskiego hitu, a swój głos w tej sprawie zabrała wokalistka Daj To Głośniej - Emilia Sanecka.

Mama ostrzegała to najbardziej zakręcona i skoczna piosenka grupy Daj To Głośniej, która miała swoją premierę w 2019 roku. Od tamtej pory kawałek wraz z oficjalnym teledyskiem wygenerował na YouTube ponad 201 milionów odsłon i cały czas jest na czasie. Nie dość, że numer rozkręca weselne imprezy, to jeszcze wiele osób lubi go słuchać w każdej wolnej chwili. Wpadający w ucho tekst, skoczna melodia i użycie popularnych motywów ludowych - tyle wystarczyło, by odnieść spektakularny sukces! Teraz okazuje się, że polskim hitem zachwyciła się hiszpańska artystka Joan Bonjour, która wzięła go na swój warsztat. Co z tego wyszło? Emilka z grupy Daj To Głośniej wymownie to skomentowała!

ZOBACZ TAKŻE: Wyglądasz idealnie było już po czesku, a teraz jest po francusku! Co na to Skolim?

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Mama ostrzegała po hiszpańsku

Joan Bonjour wystąpiła w castingowym odcinku polskiego Mam Talent z piosenką Miłość w Zakopanem. Artystka zaśpiewała numer Sławomira po francusku i mimo iż jej przygoda z muzycznym talent-show nie trwała długo, zdecydowała się na kolejny krok w swojej karierze. Joan Bonjour tym razem wzięła na warsztat kawałek "Mama ostrzegała" i zaśpiewała go po hiszpańsku.  odcinku castingowym w "Mam talent" wykonała w języku francuskim "Miłość w Zakopanem" Sławomira. "Mamá advertía" - bo tak brzmi tytuł covera, jest utrzymany w klimacie tanga i w niczym nie przypomina popularnej wersji disco polo. Internauci są zachwyceni nową wersją kawałka, podobnie jak Emilia Sanecka - wokalistka grupy Daj To Głośniej.

- Super ;) Dziękujemy <3 - napisała Emilia Sanecka pod klipem do "Mamá advertía"

Poniżej możecie posłuchać jak brzmi bezwzględny hit disco polo "Mama ostrzegała" w wersji po hiszpańsku. Będziecie zaskoczeni!

Sonda
Podoba Ci się "Mama ostrzegała" w wykonaniu Joan Bonjour?