Mam talent

i

Autor: x-news/TVN

Mam talent 2021 - FINAŁ. Kiedy ostatni odcinek programu?

2021-11-23 15:51

Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak jest również w przypadku kultowego programu telewizyjnego Mam Talent. Kiedy jest finał 13. edycji? O której będzie można obejrzeć odcinek w telewizji i czy jest na żywo? Sprawdźcie wszystkie najważniejsze informacje na ten temat.

Mam talent 2021 - FINAŁ zbliża się wielkimi krokami. Dokładnie 4 września wystartowała najnowsza, a w dodatku 13. edycja talent show "Mam Talent", który jak zawsze emitowany był na antenie TVN w sobotnie wieczory. Nowa edycja to oczywiście zmiany - tym razem personalne! Tuż obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak, miejsce Agustina Egurroli zajął popularny tancerz Janek Kliment. Za kulisami natomiast Szymona Hołownię zastąpił Michał Kempa. Tak jak to w każdej edycji Mam Talent bywa, pierwsze odcinki to castingi, podczas których widzowie dowiedzieli się kto przechodzi do następnego etapu. Po nim nadeszły półfinały, które odbywały się na żywo, a o tym kto przechodzi dalej decydowali głównie widzowie. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, dlatego wielkimi krokami zbliżamy się do ostatniego odcinka Mam Talent 13. Kiedy jest finał w TV? O której godzinie oglądać i czy jest na żywo? Sprawdźcie.

Justyna Jary i Daniel Peszko w Mam Talent 2021! Uczestnicy zachwycili jurorów

Mam talent 2021 - FINAŁ [DATA, GODZINA, BILETY]

Kiedy jest finał Mam Talent? Ostatni odcinek 13. edycji zostanie wyemitowany w sobotę 27 listopada 2021 roku. Transmisja jak zawsze będzie miała miejsce na antenie TVN i odbędzie się na żywo! Start o godzinie 20:00. Natomiast bilety na finał Mam Talent, można zakupić na stronie internetowej ebilet.pl. Ceny wejściówek zaczynają się od 299 złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Mam Talent - najstarsza uczestniczka programu dała czadu! Łzy wzruszenia gwarantowane

Sonda
Czy oglądasz najnowszą edycję Mam Talent?
Źródło: Mam talent 2021 - FINAŁ. Kiedy ostatni odcinek programu?