Małgorzata Socha

i

Autor: WBF

Małgorzata Socha pokazała twarz syna. Obserwatorzy zachwyceni

2021-11-13 17:03

Małgorzata Socha cieszy się sporą popularnością od wielu lat. Gwiazda zyskała większą sławę dzięki roli w lubianym serialu Przyjaciółki. Na co dzień nie pokazuje raczej ujęć z życia rodzinnego. Teraz zrobiła wyjątek! Małgorzata Socha pokazała syna w internecie, a jej obserwatorzy są zachwyceni!

Małgorzata Socha cieszy się dużą popularnością. Jej karierę na nowy poziom wyniósł serial Przyjaciółki. Tam jako Inka w towarzystwie wiernych kumpelek pokonuje kolejne, życiowe zakręty.

Dzięki kolejnym produkcjom aktorka doczekała się pokaźnego grona fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje milion osób! Najczęściej widzą tam relacje z życia zawodowego gwiazdy.

Małgorzata Socha na co dzień chroni prywatność swojej rodziny. Tym razem zrobiła wyjątek!

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Małgorzata Socha pokazała twarz syna

Takie ujęcia to na Instagramie aktorki rzadkość. Małgorzata Socha opublikowała fotkę z synem. 3-letni Staś wygląda absolutnie uroczo. Nic dziwnego, że właśnie to zdjęcie tak rozgrzało serce jego sławnej mamy.

Szczęście to są chwile, które czasem tak szybko uciekają?… trzeba umieć je przytrzymać chociaż na chwilę i cieszyć się nimi… a ja jeszcze mam z takiej chwili zdjęcie ✌?✌?✌?

Napisała Małgorzata Socha.

Mały Stasio skradł serca obserwatorek aktorki!

- Wszystkiego najlepszego dla Stasia❤️

- Cudni ?❤️? Stasio ?

- Cudne zdjęcie ?

Czytamy pod zdjęciem.

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Zobacz też:

Źródło: Małgorzata Socha pokazała twarz syna. Obserwatorzy zachwyceni