Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: WBF

Ważny dzień u Majdanów! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pierwszy raz...

2021-10-06 16:02

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan od wielu lat tworzą jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Małżeństwo wspólnie wychowuje dwójkę dzieci celebrytki z poprzedniego małżeństwa, a rok temu doczekali się narodzin syna. Niedawno w ich domu wydarzyło się coś bardzo ważnego. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pierwszy raz...

Już wiele lat temu Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, że to rodzina jest dla niej priorytetem. Zrezygnowała z kariery, by zająć się domem i wychowaniem dwóch synów. Stanisław i Tadeusz to jej synowie z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Gdy chłopcy podrośli, celebrytka wróciła do pracy. Rozkręciła kilka programów, wydała poradniki...

W końcu też poznała Radosława Majdana. Z nim po wielu latach prób i walki doczekała się rok temu narodzin syna - Henryka. W jego życiu wydarzyło się właśnie coś bardzo ważnego!

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pierwszy raz zabrali Henia do fryzjerki

Pierwsza wizyta u fryzjera to ważne wydarzenie w domu Majdanów! O wszystkim poinformował dumny tata - Radosław Majdan. Wrzucił na Instagram kilka ujęć z pierwszej wizyty w salonie fryzjerskim pierwszego syna.

Małgorzata Rozenek-Majdan trzymała Henia na kolanach, ratując się tym, czym wszyscy rodzice podczas wizyt w salonie fryzjerskim - telefonem.

Zdaje się, że Radosław Majdan był zbyt przejęty sytuacją, by sam usiedział z synem, więc przypadła mu rola fotografa tej ważnej chwili.

- Ale będzie miał branie???❤️

- jaki grzeczniutki ? brawo ❤️

- Kwitnie Majdanek ❤️

- jaki Henio już duży chłopczyk i fajna mieszanka mamy i taty ❤️❤️❤️

Zachwycali się obserwatorzy.

Henio Majdan z wystylizowaną fryzurą wygląda po prostu bosko!

Małgorzata Rozenek-Majdan - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 6
W którym roku Małgosia się urodziła?
Źródło: Ważny dzień u Majdanów! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pierwszy raz...