Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/EastNews

Małgorzata Rozenek-Majdan jest słabą aktorką? Internauci podzieleni jej nową rolą

2022-02-02 15:08

Małgorzata Rozenek-Majdan zasłynęła jako Perfekcyjna Pani Domu. To wszystko za sprawą programu, który w latach 2012-2014 notował wysoką oglądalność. Dziś spełnia się jako mama, prowadząca Projekt Lady, a także gwiazda show biznesu. Teraz okazuje się jednak, że spróbowała swoich sił jako aktorka i wystąpiła w filmie Patryka Vegi. Czy wyszło jej to na dobre? Internauci są podzieleni.

Małgorzata Rozenek-Majdan chyba nigdy nie uwolni się od pseudonimu Perfekcyjnej Pani Domu. Nie ma się co dziwić, w końcu widzowie najbardziej kojarzą ją z show, które w latach 2012-2014 notowało wysoką oglądalność. Robiąca test białą rękawiczką Małgosia zdobyła wielu fanów, dlatego od tamtej pory zrobiło się o niej naprawdę głośno. Dziś z uwagą zarówno media, jak i internauci śledzą jej życie w social mediach, dlatego nowa rola celebrytki nie umknęła ich uwadze. Jakiś czas temu Rozenek-Majdan przyjęła propozycję zagrania w nowym filmie Patryka Vegi - Miłość, seks & pandemia, który będzie mieć swoją premierę w piątek 4 lutego. Celebrytka zagrała w nim Norę, rozwiązłą fotografkę, która spotyka na swojej drodze młodszego od siebie mężczyznę.

Sonda
Lubisz Małgorzatę Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan jako aktorka

Żona Radosława Majdana, miała do odegrania w nowym filmie Vegi odważne sceny. Nie dość, że filmową Norę połączyła namiętność z młodym modelem, to jeszcze znalazły się sceny, które pokazały ich bliską relację.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek o ostrych scenach seksu. Jak naprawdę wygląda erotyka u Vegi?

Mimo iż film Miłość, seks & pandemia trafi do kin w całej Polsce dopiero w piątek 4 lutego, to wiele osób już zdążyło wypowiedzieć się o grze aktorskiej Rozenek-Majdan i o tym, że dostała taką propozycję. Czy Perfekcyjna Pani Domu jest słabą aktorką? W sieci można znaleźć takie komentarze na ten temat:

- Debiutująca aktorka ??? No tego jeszcze nie było ??? rola życia

- Nie mogę się doczekać?

- MRM aktorką...Bez komentarza.

- No ciekawe to będzie . Małgośka w takiej roli !!!

Na razie nie wiadomo, jak Małgorzata Rozenek-Majdan wypadła w swoim aktorskim debiucie. Wiele osób nie może się jednak doczekać premiery, bo zobaczyć Perfekcyjną Panią Domu na wielkim ekranie. Miłość, seks & pandemia już w piątek 4 lutego w całej Polsce.

TOP 5 [AKTORZY VS GRY] UNCHARTED poza podium | ESKA XD - Hotplota #41
Źródło: Małgorzata Rozenek-Majdan jest słabą aktorką? Internauci podzieleni jej nową rolą