Viki Gabor

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS Viki Gabor

Makijaż Viki Gabor znowu w ogniu krytyki. Internauci nie mają skrupułów!

2022-09-12 12:45

Nie wygląda na swój wiek! To naprawdę ona? Takie komentarze pojawiają się coraz częściej w social mediach Viki Gabor. 15-letnia artystka często spotyka się z hejtem na temat swojego wyglądu, a dokładniej makijażu. Tym razem również spadła na nią krytyka, a dokładniej na TikToku pod jednym z najnowszych nagrań.

Viki Gabor choć osiągnęła sporo sukcesów, to musi mierzyć się z krytyką. Nie było tak zawsze. Nastolatka kiedy pojawiła się na scenie The Voice Kids, od początku liczyła na dobre komentarze widzów. Każdy był zachwycony jej fenomenalną barwą głosu, a gdy wygrała Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach, oczarowała się nią jeszcze większa publiczność - nie tylko w Polsce, ale również zagranicą. Kolejne sukcesy Viki Gabor pokazywały tylko, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, dlatego dziś jest jedną z popularniejszych gwiazd, która dosłownie dorasta na naszych oczach. Niestety mimo iż Viki jest idolką dzieci i młodzieży, nagrywa same hitowe kawałki, to coraz częściej doświadcza hejtu odnośnie swojego wyglądu. Internauci zarzucają jej że wygląda zbyt poważnie, a w dodatku że pozwala sobie na zbyt wyzywające makijaże.

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor skończyła 15 lat. Tak zmieniła się od The Voice Kids!

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)

Viki Gabor - makijaż

Viki Gabor jest bardzo aktywna w social mediach. Publikuje nie tylko relacje ze swojej medialnej kariery, ale także zdjęcia. Viki działa prężnie także na TikToku, gdzie możemy oglądać jej kilkusekundowe filmiki. Niestety pod jednym z najnowszych materiałów wideo, internauci ponownie obrzucili ją niemiłymi komentarzami na temat jej wyglądu.

- i ty masz 14 lat to jest niemożliwe?

- Jezu to naprawdę Wiki gabr Boże pamiętam ja jak wyglądała 2 lata temu z grzywką??

- Wiki ty masz 15 lat a wyglądasz jak byś miała z 27

- I pomyśleć, że ona jest w moim wieku

- ja mając 25 lat czuje się od niej młodsza xD

Viki Gabor wielokrotnie pytana o powiększanie ust żartowała z tematu, a odnośnie makijażu wypowiadała się że jest on taki mocny, ponieważ musi trzymać się jej na scenie podczas występów. Oprócz hejtu nastolatka może liczyć także na swoich fanów, którzy z niecierpliwością czekają na tutorial związany z jej makijażem i tych, którzy są zachwyceni jej romską urodą!

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor przeszła kolejną metamorfozę! 15-latka zrobiła piercing i podzieliła internautów

Która piosenka Viki Gabor pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 8
Na co dzień jestem osobą, która: