halloween

i

Autor: pixabay.com

Makijaż na Halloween 2021 - inspiracje. Koniec z nudą, czas na coś oryginalego!

2021-10-26 15:07

Najstraszniejsze święto nadchodzi. Mowa oczywiście o Halloween, które kojarzy się z dyniami i przeróżnymi przebierankami. Tego dnia można również wykonać straszny makijaż! Koniec z nudą, czas na coś oryginalnego. Pomysły na halloweenowe makijaże, znajdziecie poniżej.

Makijaż na Halloween 2021 nie musi być nudny! Poniżej znajdziecie inspiracje na oryginalny make-up halloweenowy. Wielkimi krokami zbliża się najstraszniejsze święto. Mowa oczywiście o Halloween, które przywędrowało do Polski prosto ze Stanów Zjednoczonych. Ten dzień w naszym kalendarzu wypada dokładnie 31 listopada, natomiast w 2021 roku jest to niedziela. Tego dnia dzieci w przebraniach będą pukać od drzwi do drzwi, prosząc o coś słodkiego. Jeśli nie dostaną cukierków zrobią domownikom małego psikusa. Dorośli natomiast tę zabawę odkładają na bok, a bardziej angażują się w organizowanie tematycznych imprez. W głównej mierze są to domówki, których dekoracje przypominają najstraszniejszy horror, a ich stroje pozwalają jeszcze bardziej wczuć się w klimat Halloween. Co ciekawe, dopełnieniem każdego przebrania może być makijaż. Nie muszą go mieć tylko panie, ale także panowie! To świetna okazja do eksperymentów i wcielenia się w kogoś całkiem innego.

Halloween - najlepsze piosenki na 31 października

Makijaż na Halloween 2021 - inspiracje

Makijaż na Halloween 2021 nie musi być nudny! Możecie namalować sobie maskę Salvadora Dali z serialu Dom z Papieru lub maskę z najnowszego serialu Squid Game. Możecie również postawić na klasyk - czarny kot, duch, mumia, wampir, czarownica, gnijąca panna młoda, dynia lub pająk. Poniżej znajdziecie kilka inspiracji na halloweenowy makijaż, który zrobi furorę w 2021 roku!

Źródło: Makijaż na Halloween 2021 - inspiracje. Koniec z nudą, czas na coś oryginalego!