Majówka 2022 - grillowanie

i

Autor: Pixabay.com/kaboompics (Pixabay License)

Majówka 2022 w Polsce - pogoda popsuje plany. Trzeba zapomnieć o grillowaniu i wyjazdach?

2022-03-16 16:55

Majówka 2022 to czas, na który czeka wiele osób. Długi weekend to okazja do odpoczynku i spotkania ze znajomymi. W tym czasie nie brakuje też grillowania czy krótkich wakacji. Aby takie plany się powiodły, potrzebna jest dobra, słoneczna pogoda. Czy taka będzie? Synoptycy mają dobre i złe wiadomości.

Majówka to dobra okazja do spotkania ze znajomymi, rozpalenia grilla i puszczenia w tle najlepszych przebojów. Pierwszy weekend maja dla wielu wiąże się z imprezami i wyjazdami. W tym roku majówka wreszcie będzie mogła odbyć się normalnie, ponieważ to pierwszy majowy weekend po poważnych falach pandemii koronawirusa. Dla wielu osób to także czas wyciszenia. Organizowane są wycieczki rowerowe, pikniki czy długie spacery. Realizacja takich planów będzie mogła się udać pod warunkiem, że nie zawiedzie pogoda. Prognozy na maj już teraz są poszukiwane przez wielu internautów. Od tego mogą zależeć ich plany na 1, 2 i 3 maja 2022 roku. Sprawdziliśmy, co przewidują eksperci. Prognozy mogą nie spodobać się Polakom.

ZOBACZ TAKŻE: Pogoda na lato 2022 - jakie będzie lato w 2022 roku?

ESKA XD #044 - FAME MMA 13, BRACIA KLICZKO, MUZYKA DO BIEGANIA

Majówka 2022 - prognoza pogody

Pojawiły się już pierwsze prognozy na maj 2022 i w większości są one bardzo dobre. Synoptycy przewidują, że jeszcze w maju pojawią się pierwsze upały. Pod koniec miesiąca będzie już prawdziwe lato. Jednak jak będzie na początku miesiąca, kiedy odbędzie się długi weekend? Eksperci mówią, że będzie ciepło i słonecznie. Nie można jednak wykluczyć, że miejscami pojawi się deszcz lub wiatr. Jeśli tak się stanie, może to popsuć plany wielu osób. Warto jednak pamiętać, że to prognoza długoterminowa, a takie nie zawsze się sprawdzają.

Sonda
Jak spędzisz tegoroczną majówkę?
Źródło: Majówka 2022 w Polsce - pogoda popsuje plany. Trzeba zapomnieć o grillowaniu i wyjazdach?