KIEDYŚ I DZIŚ

Majka Jeżowska w młodości. Tak lata temu wyglądała artystka od hitu "Wszystkie dzieci nasze są"

2024-06-11 15:37

Od lat śpiewa dla dzieci, ale uwielbiają ją także dorośli. Majka Jeżowska, bo o niej mowa to piosenkarka, która rozświetlała dziecięce serca swoją muzyką, ale również swoją twórczością wywarła niezatarty wpływ na kulturę Polski. Jesteście ciekawi jak wyglądała w młodości? Mamy jej zdjęcia sprzed lat.

Dzieci ją kochają i rozumieją, a wszystko przez piosenki które wydaje. Majka Jeżowska, bo o niej mowa to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w branży muzycznej. W początkowych latach swojej kariery nagrywała głównie piosenki popowe, ale także utwory country, reggae, a nawet dance’owe. Z czasem piosenkarka zajęła się komponowaniem i śpiewaniem piosenek dla najmłodszych. Na jej koncie znajdują się między innymi hity takie jak "A ja wolę moja mamę" czy też "Wszystkie dzieci nasze są". Warto wiedzieć, że inspiracją dla Majki Jeżowskiej do nagrywania piosenek dla dzieci stała się "chęć nagrania piosenki dla swojego syna". Po tym pomyśle artystka sprawdziła w archiwach, że polska twórczość muzyczna dla dzieci jest uboga i niskiej jakości, dlatego wzięła sprawy w swoje ręce.

Meller na wizji przeprasza Majkę Jeżowską. Powiedział coś, co mocno dotknęło artystkę | MELLINA #10

Majka Jeżowska - kiedyś i dziś

Jak Majka Jeżowska wyglądała w młodości? Wiele osób ciekawi to, jak kilkanaście lat temu wyglądała jedna z najpopularniejszych piosenkarek w branży. Starsze pokolenie dobrze pamięta ją z początków kariery, jednak ci którzy od małego wychowywali się na jej piosenkach nie pamiętają, jak wyglądała za młodu. Zdjęcia Majki Jeżowskiej sprzed lat znajdziecie w naszej galerii. Koniecznie je obejrzyjcie i zadajcie sobie pytanie, czy artystka mocno się zmieniła.