drugie dno

Maja Rutkowski zdradziła kulisy komunii syna. "Ja tego nie chciałam"

2024-06-21 16:07

Całkiem niedawno w mediach było głośno o tym, jak Rutkowscy zaszaleli ze swoim weselem i komunią Krzysztofa Rutkowskiego Juniora. Kwota tych wydarzeń powaliła większość z nóg. Okazuje się, że ta historia ma drugie dno i nie do końca miało to wyglądać tak, jak finalnie się wydarzyło. Kulisy tego przedsięwzięcia zdradziła sama Maja Rutkowski.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich-Rutkowski zaplanowali ślub kościelny. Para pobrała się w 2019 roku i samo ich wesele miało kosztować majątek. Okazuje się, że małżeństwo zaplanowało to przebić! W 2024 roku połączyli ceremonię zaślubin z imprezą z okazji Pierwszej Komunii Świętej ich syna - Krzysztofa Juniora. Całe wydarzenie pochłonęło fortunę, ale okazało się, że ma również drugie dno. O wielu rzeczach Maja Rutkowski dowiedziała się na moment przed samym wydarzeniem. W jednym z wywiadów postanowiła zdradzić kulisy tego przedsięwzięcia. Okazuje się, ze sporo działań było zagranych pod tzw. "publiczkę". Jak wyglądała druga strona medalu ślubu i komunii Krzysztofa Juniora? Przekonajcie się sami. Maja Rutkowski odważyła się na szczerość.

Rutkowscy zaszaleli ze ślubem i komunią. Ta kwota zwala z nóg!

Maja Rutkowski zdradziła kulisy komunii syna

Nie da się ukryć, że komunia Krzysztofa Juniora stała się wręcz widowiskiem medialnym. Wiele portali śledziło przebieg wydarzeń, chociaż większość osób interesowały koszty, jakie pochłonęła cała ceremonia. Rutkowscy chętnie chwalili się drogimi prezentami dla syna i kwotą, za jaką zorganizowali imprezę komunijną. Okazuje się, że Maja Rutkowski nie miała na wszystko wpływu i wyobrażała to sobie, nieco inaczej. W jednym z wywiadów dla "Świat Gwiazd" zdecydowała się na szczere wyznanie. Okazuje się, że od drogim aucie dla syna, dowiedziała się z mediów: "Wiesz, co ja nie chciałam, ale już miesiąc przed, gdzieś rozmawiamy, gdzieś jesteśmy, codziennie są konferencje, są dziennikarze. Ja byłam, w jakiś sposób naciskana, bo to media pragną tych samochodów, innych rzeczy. Ja o samochodzie dowiedziałam się w czwartek. W czwartek, przeczytałam na jednym z portali, no bo wiesz ja tłumaczyłam mojemu mężowi, że ja nie jestem za samochodem do wyścigów, z jakimś takim silnikiem" - czytamy. "Nawet wiesz już Krzyś się na to zgodził, ale mój mąż wie dobrze, jak tymi mediami “się bawić”, ale wy tego potrzebujecie. Ja tego nie chciałam, ja za każdym razem, jak do mnie dzwonili w sprawie komunii, no to mówiłam, że życie duchowne, ale to się nie sprzedaje" - dodała po chwili. Okazuje się, że nie wszystko co oglądamy w mediach jest tym, na jakie naprawdę wygląda. Wiele incydentów i wydarzeń organizowane są tylko dla medialnego poklasku i echa.

Komunia Krzysztofa Rutkowskiego Juniora. Tyle pieniędzy otrzymał syn słynnego detektywa! Kwota powala!

Krzysztof Rutkowski urodził się w 1960 roku. Przez kilka lat służył w Milicji Obywatelskiej, po czym w latach 2001-2005 był posłem na Sejm IV kadencji. Celebryta, założył w Austrii własną agencję detektywistyczną. Na swoim koncie ma wiele wyroków sądowych i przebytych procesów. Od 2019 roku jest żonaty z Mają Plich, znaną szerzej jako Maja Rutkowski. Razem wychowują syna - Krzysztofa Jerzego Rutkowskiego, zwanego Krzysztofem Juniorem. Mimo swojej przeszłości, ma również sporo fanów, którzy śledzą i obserwują losy Rutkowskiego.

Syn Rutkowskiego wyproszony z imprezy! Zalał się łzami, wynosili mu jedzenie
Źródło: Maja Rutkowski zdradziła kulisy komunii syna. "Ja tego nie chciałam"