Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA Magdalena Narożna

Magdalena Narożna pokazała dlaczego kocha swoją pracę. Ten widok MOCNO rozczula!

2022-08-24 10:23

Magdalena Narożna to piosenkarka, która doskonale znana jest miłośnikom muzyki disco polo. Od samego początku występuje w grupie Piękni i Młodzi, lansując co chwilę nowe hity. Teraz pokazała dlaczego kocha swoją pracę i właśnie kilkusekundowym nagraniem rozczuliła dosłownie wszystkich. Można się wzruszyć!

Fani muzyki disco polo wiedzą, kim jest Magdalena Narożna. To nie tylko liderka zespołu Piękni i Młodzi, ale także gwiazda polskiego internetu! Magdalena Narożna mimo iż z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną, to swoją karierę rozwija w branży muzycznej już od wielu lat. Publiczność mogła poznać ją w 2013 roku, kiedy to na YouTube pojawiła się piosenka Niewiara wraz z oficjalnym teledyskiem. Kawałek w szybkim tempie skradł serca słuchaczy, a dziś notuje ponad 67 mln odsłon! Oczywiście nie mogło być inaczej. Zespół Piękni i Młodzi z każdą muzyczną nowością, odnosił spektakularne sukcesy, dlatego nic dziwnego, że dziś są jedną z popularniejszych grup na rynku.

Łobuzy i Topky w radiu SuperNova

Magdalena Narożna otrzymała wyjątkowy prezent na scenie

Zastanawialiście się kiedykolwiek, dlaczego Magdalena Narożna kocha swoją pracę? Muzyka to jej pasja od dzieciństwa, a występy przed publicznością dostarczają jej wiele pozytywnych emocji, jednak nie o to tym razem chodzi. Wokalistka z zespołu Piękni i Młodzi, podzieliła się z internautami niesamowicie rozczulającym nagraniem. Widać na nim, że podczas jednego z koncertu, na scenę wchodzi urocza dziewczynka, która w rękach trzyma rysunek. Magdalena Narożna od razu poszła w jej stronę, mocno ją przytuliła, a na sam koniec dała buziaka! Ten widok rozczulił niejedną osobę pod sceną, jak i w sieci.

Dzięki takim chwilom, moja praca i pasja w jednym, nabiera jeszcze większego znaczenia ❤️ dziękuje ❤️

Pod nagraniem posypała się lawina ciepłych słów w stronę artystki. Komentarze zamieściły nawet osoby, które tego dnia stały pod sceną i stwierdziły, że na żywo wyglądało to jeszcze słodziej, a uśmiech nie schodził im z twarzy. Można się wzruszyć - przekonajcie się sami!

Magdalena Narożna - wiek, mąż, dzieci, partner, wzrost, nazwisko panieńskie, Instagram

QUIZ. Największe hity disco polo! Zna je każdy! Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 10
Boys – „Szalona”. W refrenie Marcin Miller śpiewa tak: „Jesteś szalona mówię ci, zawsze nią byłaś...”