GWIAZDY

Magda Gessler z wyprostowanymi włosami to niecodzienny widok. To naprawdę ona?!

2024-07-10 8:12

Burza blond loków i już wiadomo o kogo chodzi. Magda Gessler bo o niej mowa ma piękne, bujne włosy, które są zdecydowanie jej znakiem rozpoznawczym. Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak gwiazda wygląda w prostych włosach? Na zdjęciu ciężko rozpoznać, że to naprawdę ona!

Magda Gessler słynie nie tylko z ciętego języka i szczerości do bólu w "Kuchennych rewolucjach", ale także ze swojego charakterystycznego stylu. Często ubiera kolorowe tuniki, a we włosach ma rzucające się w oczy dodatki. Nie da się ukryć, że jej znakiem rozpoznawczym są właśnie włosy, czyli bujne blond loki, które swoim skrętem zachwycają każdego! Okazuje się, że 71-latka na planach zdjęciowych ma nie tylko perfekcyjnie ułożone włosy, ale także kilka doczepów. To właśnie one zwiększają objętość włosów Magdy Gessler i są mocno pofalowane. Jednak po całym dniu pracy lub gdy tylko restauratorka ma wolne, ściąga doczepy, zdejmuje makijaż i odpoczywa bez zbędnych dodatków.

ZOBACZ TAKŻE: Tak kiedyś wyglądała Magda Gessler. Dawniej jej fryzura nie była taka bujna

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!

Magda Gessler w prostych włosach

Choć wiele osób myślało, że loki Magdy Gessler są naturalne to nic z tych rzeczy. Te które widzimy w telewizji to naturalne, ale połączone z doczepami, dzięki którym restauratorka ma tak bujną czuprynę. Gwiazda od lat nie zmienia fryzury, jednak kiedyś można było przez chwilę zobaczyć ją w prostych włosach. W takim wydaniu Magda Gessler jest nie do poznania! Niby tylko włosy, a wyprostowanie kilku kosmyków potrafi całkowicie zmienić rysy twarzy człowieka. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gospodyni "Kuchennych rewolucji" w prostych włosach. W jakim wydaniu podoba Wam się bardziej?

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Golec, czyli piękna żona Łukasza z Golec uOrkiestra. To ona nadaje grupie świeżości