Tadeusz Muller

i

Autor: WBF

Syn Magdy Gessler planuje ślub. Tadeusz Muller ma tylko jedno pytanie

2021-11-22 17:20

Syn Magdy Gessler przez lata unikał show-biznesu. Teraz jednak prowadzi własne programy i nie unika rozgłosu. Tadeusz Muller pozostaje w kontakcie z fanami, którym zwierza się również z życia prywatnego. Okazuje się, że ruszyły przygotowania do ślubu! Restaurator ma tylko jedną wątpliwość...

Magda Gessler to najpopularniejsza restauratorka w Polsce. Od lat zajmuje się jedzeniem nie tylko w swoich restauracjach, ale także przed kamerą. Program Kuchenne rewolucje przyniósł jej wielką sławę.

Z czasem do show-biznesu weszły również jej dzieci - Lara Gessler i Tadeusz Muller. Syn Magdy Gessler również prowadzi własny program. Jak na celebrytę przystało, wie, że z fanami trzeba pozostawać w kontakcie. Dlatego aktywnie korzysta z Instagrama, gdzie ostatnio zdradził kilka szczegółów z życia prywatnego.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Tadeusz Muller szykuje się do ślubu

W czerwcu dowiedzieliśmy się, że Taudeusz Muller i Małgorzata Downar się zaręczyli. Czas mija, a przyszli państwo młodzi poczynili już pierwsze ślubne plany.

Najważniejsze, czyli data ślubu już jest. Syn Magdy Gessler zdradził jedynie, że będzie to w przyszłym roku. Podczas wakacji z narzeczoną omawiali nie tylko ślub, ale również wspólne życie po nim.

Wakacyjny relaks pozwolił nam zaplanować jak będzie wyglądało nasze życie, co w nim zmienimy, gdzie zamieszkamy i czy będziemy się zajmować tym czym do tej pory…Będzie dużo zmian! ?

Napisał Taduesz Muller.

Syn Magdy Gessler zdradził, że na razie ma co do ślubu tylko jedno pytanie...

wesele na plaży czy w naszym domku na Bugiem? ?Zostało nam niewiele czasu na podjęcie decyzji ?

Swoją opinią podzieliła się oczywiście Magda Gessler.

Cudowni kochani . Bierzcie ten ślub gdzie wam jest miło na sercu …. Tyle na sercu ciepła czuje .., wspaniałe jabłka i gruszki .. dzieci moje ;)))

Taka nienachalna mama to skarb?

QUIZ: Tego nie wiesz o Magdzie Gessler

Pytanie 1 z 10
Gdzie urodziła się Magda Gessler?
Źródło: Syn Magdy Gessler planuje ślub. Tadeusz Muller ma tylko jedno pytanie