Magda Gessler

i

Autor: WBF

Magda Gessler nie zdała matury! Tym wyznaniem dodała otuchy maturzystom

2022-05-05 13:27

Matury 2022 trwają w najlepsze. Setki tysięcy maturzystów mają już za sobą najgorsze, czyli egzamin z matematyki. Jedną z gwiazd show-biznesu, które także miały problem właśnie z tym przedmiotem, jest Magda Gessler. Restauratorka przypomniała na Facebooku, że nie zdała matury z matematyki, a to koszmarne doświadczenie wciąż powraca w jej snach.

Magda Gessler nie zdała matury w pierwszym terminie. Popularna restauratorka podzieliła się tą ciekawą informacją za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie jest tajemnicą, że egzamin maturalny z matematyki budzi największy postrach wśród wszystkich zdających. Jak pokazują publikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną statystyki, co roku to właśnie matura z tego przedmiotu wypada najgorzej. W związku z tym wielu maturzystów wciąż żyje nadzieją, że egzamin z matematyki przestanie być obowiązkowy. Co ciekawe, jedną z powszechnie znanych gwiazd polskiego show-biznesu, które także miały problem akurat z tym przedmiotem, jest doskonale znana wszystkim i charyzmatyczna gospodyni show Kuchenne rewolucje. Magda Gessler powróciła wspomnieniami do ciężkich dla niej doświadczeń, które wciąż powracają w jej snach.

Allan Krupa Enso o polskich raperach. Nie chce być jak Taco Hemingway!

Magda Gessler nie zdała matury

Maturzyści z całej Polski mierzą się aktualnie z arkuszami maturalnymi. Z tej okazji Magda Gessler podzieliła się szczerym wyznaniem na temat swojej matury. Prowadząca show Kuchenne rewolucja nie zdała matury pisemnej z matematyki!

Maturzyści kochani, trzymam za was kciuki. Dla mnie to był największy stres w moim życiu i często śni mi się matura! Pisemna z matmy oblana, cudem zdałam ustną. Mam nadzieję, że wam będzie lżej - napisała w mediach społecznościowych.

W 2011 roku restauratorka zdradziła nieco więcej w rozmowie z Dziennik.pl.

To było dosyć koszmarne doświadczenie, taki egzamin, który śni się maturzystom po nocach. Te sny też mnie dotyczą, ale tylko z matematyki, bo z polskiego poszło mi bardzo dobrze - wyznała.

Magda Gessler dodała jednak, że ostatecznie zaliczyła poprawkę i dzięki zdanej maturze rozpoczęła studia w Madrycie. Wiedzieliście o tym fakcie z jej życia?

Źródło: Magda Gessler nie zdała matury! Tym wyznaniem dodała otuchy maturzystom