Magda Bereda

i

Autor: materiały prasowe

NOWOŚCI MUZYCZNE

Magda Bereda zachwyca najnowszym singlem. To piosenka o tym, że warto odpuszczać

2023-08-30 13:23

Magda Bereda nie zwalnia tempa i po bardzo dobrze przyjętych utworach „jest mi do twarzy we własnej osobie”, „Wiosna” i „Arbuzowy zachód słońca” prezentuje nowy singiel. Nosi on tytuł „na dobre”, a w serwisie YouTube towarzyszy mu również teledysk.

Magda Bereda to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek młodego pokolenia. Kompozytorka i autorka tekstów. Swoją muzyczną drogę rozpoczęła już w wieku 14 lat na swoim kanale YouTube, który aktualnie liczy prawie 100 mln wyświetleń. Oprócz talentu, rozkochuje swoim wdziękiem i pozytywną energią. Jak sama o sobie pisze: „jestem zwykłą dziewczyną, która kocha śpiewać, tworzyć muzykę i zarażać uśmiechem”, ale to jedna z najbardziej wpływowych osób polskiego internetu według magazynu Forbes. W social mediach obserwuje ją łącznie 3 mln fanów, a Magda stale zaskakuje, tworząc nową muzykę.

Jak Łyse Konie #2 - Bereda&Szmajkowski

Magda Bereda - nowości muzyczne 2023

Teraz Magda Bereda powróciła z muzyczną nowością! „Na dobre” to piosenka o tym, że warto nauczyć się odpuszczać, bo czasami nie mamy wpływu na to, co może się wydarzyć. Zamartwianie się nawet wtedy, gdy te najgorsze scenariusze w naszej głowie nie miały jeszcze miejsca to pułapka, a presja idealnego planu niszczy w nas radość z małych rzeczy. Utwór powstał z myślą o tych, którzy borykają się z problemami. Nie ważne czy chodzi o te większe, czy mniejsze. Dla każdego w danym momencie są tymi największymi, dlatego ta piosenka to chwila nadziei, że życie potrafi miło zaskakiwać i kiedy tylko pozwolimy, żeby potoczyło się samo, często wszystko zaczyna się nagle układać. 

Sonda
Lubisz piosenki Magdy Beredy?