Maciej Zakościelny

i

Autor: WBF

Maciej Zakościelny z synami na plaży. Rzadko pokazuje tak rodzinne zdjęcia!

2021-08-03 8:24

Maciej Zakościelny przez lata uchodził za jednego z największych "amantów" w polskim kinie. Nie bez powodu - role w kolejnych komediach romantycznych przyniosły mu ogromną popularność i rzeszę wiernych fanek. Dziś aktor ma 41 lat i jest szczęśliwym partnerem i ojcem dwóch synów. Teraz pokazał ich na Instagramie.

Polskie gwiazdy tłumnie odwiedzają latem polskie morze, a upatrzyły sobie zwłaszcza jedno miejsce - Chałupy. Słynna miejscowość na półwyspie helskim przeżywa prawdziwe celebryckie oblężenie, a w ostatnim czasie odpoczywali tam m.in. Rafał Brzozowski, Małgorzata Socha, Patrycja Markowska czy Michał Figurski. Okazuje się, że do tego pokaźnego grona dołączył Maciej Zakościelny z rodziną.

Maciej Zakościelny to jedna z tych gwiazd, która na co dzień trzyma się z dala od mediów plotkarskich. Aktor jest w szczęśliwym związku z Pauliną Wyką, z którą doczekał się dwóch synów. I choć od czasu do czasu pokazuje na Instagramie migawki ze swojego prywatnego życia, nie wywołuje fali dyskusji i plotek.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Bycie ojcem to ważna dla mnie rola.. najtrudniejsza.. najciekawsza ❤️❤️ #sons #brothers #boyzzzz

Maciej Zakościelny z synami

Gwiazdor nie ukrywa, że od pewnego czasu jego najważniejszą rolą jest ojcostwo. Aktor dzieli się od czasu do czasu refleksjami na temat rodzinnego życia. Teraz pokazał też zdjęcia ze swoimi synami - pięcioletnim i trzyletnim.

- napisał pod galerią na Instagramie.

Maciej Zakościelny rzadko dzieli się zdjęciami ze swoimi dziećmi. Równie rzadko jego Instagramie możemy znaleźć ujęcia z jego partnerką, modelką Pauliną Wyką. Kilka lat temu media plotkowały na temat ślubu pary, jednak sami zainteresowani nigdy publicznie nie dzielili się swoimi planami.

Źródło: Maciej Zakościelny z synami na plaży. Rzadko pokazuje tak rodzinne zdjęcia!