Love Island 3 - uczestnicy

i

Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Love Island. Wyspa miłości 4 - uczestnicy. Kto wystąpi w nowej edycji show?

2021-08-17 12:58

W ostatnich latach programy randkowe stały się w Polsce prawdziwym hitem. Hotel Paradise, Love Island. Wyspa miłości, Rolnik szuka żony czy też Sanatorium miłości przyciągają przed telewizory ogromną publiczność, która z ciekawością obserwuje rozwój uczucia pomiędzy uczestnikami show. Nie dziwi więc fakt, że już wkrótce na antenie Polsatu premierę będzie mieć kolejna, czwarta już edycja Love Island. Kto pojawi się wśród uczestników?

Love Island. Wyspa miłości 4 - uczestnicy. Już 30 sierpnia 2021 roku na antenie Polsatu premierę będzie mieć pierwszy odcinek czwartej edycji najgorętszego reality show w historii telewizji - Love Island. Wyspa miłości. W luksusowej willi zamieszkają piękne kobiety oraz przystojni mężczyźni, którzy będą musieli połączyć się w pary. W trwających 6 tygodni randkowych podbojach single już pierwszego dnia połączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu. Kto walczyć będzie o wygraną oraz o miłość?

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat

Love Island. Wyspa miłości 4 - uczestnicy

Za nami aż trzy edycje programu Love Island. Wyspa miłości. Każda z nich cieszyła się niesłabnącą popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością czekali na każdy kolejny odcinek show. W pierwszej edycji najlepsi okazali się Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, drugą zwyciężyli Julia Nowakowska i Dominik Grot, natomiast w trzeciej triumfowali Caroline Juchniewicz oraz Mateusz Zacharczuk. Kto będzie miał szansę na zwycięstwo w czwartej odsłonie hitu? Sprawdźcie w galerii poniżej.

Źródło: Love Island. Wyspa miłości 4 - uczestnicy. Kto wystąpi w nowej edycji show?