Love Island 4 - Patrycja

i

Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Love Island 4. Kto odpadł? Dwoje uczestników odchodzi. Jest też nowa dziewczyna

2021-09-13 15:05

Kolejny tydzień na Wyspie Miłości i kolejne przetasowania. Z Love Island odpadła aż dwójka uczestników, a w to miejsce pojawiła się nowa dziewczyna. Kim jest kolejna Wyspiarka i jak przyjęli ją pozostali uczestnicy? Czy któryś z chłopaków już zawiesił na niej oko?

W Love Island dzieje się coraz ciekawiej... W ostatnim odcinku Wyspę Miłości musiało opuścić aż dwoje Wyspiątek. Pojawiła się za to nowa uczestniczka. Kto odpadł z programu i kim jest nowa Islanderka?

Zobaczcie najnowsze wieści z willi na Wyspie Miłości!

Love Island 4 - kto odpadł z programu?

Dla Islanderów nadszedł czas najtrudniejszych decyzji. Musieli wytypować osobę do opuszczenia willi. Panowie byli jednogłośni i wskazali Monikę. Ich decyzja była ciosem dla Jędrka, który chciał budować z nią związek. 

Głosowanie dziewczyn było zdecydowanie bardziej nieprzewidywalne. Do opuszczenia Wyspy Klaudia wybrała Bruna, Paulina zdecydowała się oddać swój głos na Jędrka, a Magda na Andrzeja. W tej sytuacji o eliminacji jednego z chłopaków musiała zadecydować Angelika. Ze łzami w oczach odwróciła swoją tabliczkę, na której napisała imię swojego eks - Bruno. 

Po wieczorze pełnym wrażeń na Wyspiarzy czekała rano niespodzianka: piknik  z Patrycją - nową Islanderką. Wyspiarka  szybko nawiązała kontakt i z chłopakami i z dziewczynami. Patrycja to 25-letnia pewna siebie, otwarta,  ale też impulsywna warszawianka, która ma zamiar spojrzeniem zauroczyć odpowiedniego faceta  na Wyspie.

Love Island 4 - nowa uczestniczka

Tymczasem na Wyspie Miłości pojawiła się nowa dziewczyna. Kto to taki i co o niej wiemy?

Nowa uczestniczka nazywa się Patrycja Walczak i ma 25 lat. Mieszka w Warszawie i pracuje jako handlowiec.

Patrycja jest pewna siebie, otwarta, ale też impulsywna i emocjonalna miłośniczka podróży, fitnessu, czekolady, zielonej herbaty i Brada Pitta. Lubi siebie i wie, że jest w stanie spontanicznym uśmiechem i spojrzeniem zauroczyć odpowiedniego faceta.

Najważniejsze jest dla niej serce – najlepiej wysoko położone w ciele niebieskookiego bruneta, który oczaruje ją szczerością, rozsądkiem, niezależnością i lojalnością. Na razie w jej sercu pierwsze miejsce zajmuje Frania – francuska buldożka.

Na Wyspie jest gotowa na poznanie fajnych ludzi i przygodę życia, ma zamiar dobrze się bawić szukając wielkiej miłości.

Love Island 4 - Patrycja Walczak

i

Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości
Źródło: Love Island 4. Kto odpadł? Dwoje uczestników odchodzi. Jest też nowa dziewczyna