Lexy i Cleo

i

Autor: screen z YouTube/Lexy Chaplin, Wojciech Strozyk/REPORTER/EastNews

Lexy Chaplin zaśpiewa z Cleo?! Tego nikt się nie spodziewał!

2021-07-12 10:15

Cleo w ostatnim czasie pokazuje w swoich teledyskach coraz więcej osób ze świata internetu i wcale nie chodzi tutaj o muzyków. Mowa o youtuberach i influencerach, których kariera rozwija się w błyskawicznym tempie. Teraz okazuje się, że w jej najnowszym teledysku nie tylko pojawi się znana gwiazda sieci, ale także... zaśpiewa! Czy będzie to Lexy Chaplin?

Lexy Chaplin zaśpiewa z Cleo?! Fani domyślają się właśnie takiej współpracy! Cleo w ostatnim czasie wypuszcza hit za hitem. Mowa o numerze Bratnie dusze, Kocham czy też najnowszy singiel Na fali, który miał swoją premierę w piątek 9 lipca. Jest to letnia i przyjemna propozycja, która szybko pada w ucho. Cleo postawiła jednak w ostatnim czasie na współprace z młodymi ludźmi. Do swoich klipów zaprosiła najpopularniejsze twarze z polskiego internetu, takie jak: Wersow, Trombę, Marcysię, Mini Majka z Ekipy Friza, ale także Kingę Sawczuk, Lenę Kociszewską, Filipa Zabielskiego, Michała Gałę, Adriannę Skon, Nadię Długosz i nie tylko. Teraz okazuje się jednak, że szykuje się kolejna współpraca z influencerką, która do tej pory nie pojawiła się w teledyskach artystki. Czy chodzi właśnie o Lexy Chaplin?

ZOBACZ TAKŻE: Cleo naśmiewa się z Donatana! Poszło o znanych youtuberów

Cleo kiedyś i dziś

Lexy Chaplin - duet z Cleo?!

Cleo uwielbia trzymać swoich fanów w niepewności. Często tuż przed premierą danego kawałka, zdradza im małymi kroczkami szczegóły, dzięki którym każdy z niecierpliwością czeka na muzyczną nowość. Teraz okazuje się, że wielkimi krokami nadchodzi nowy kawałek i będzie to coś wyjątkowego! Powód? W piosence usłyszymy głos popularniej influencerki. Zacznijmy od tego że gościnnie usłyszycie zwrotkę nagraną przez moją sympatyczną koleżankę - napisała Cleo pod swoim najnowszym zdjęciem. Twarz influencerki została zamazana, aby fani mieli zagadkę, kto to będzie. Na ich reakcje wcale nie trzeba było długo czekać.

- O kurczę czy to nie jest Lexy??

- Lexy? ???

- Aaaaaaaa lexyyyyy?????? nie mogę się doczekać kawałka!!!

- OMGGGGG Czy to Lexy ???Nie mogę się doczekać ???

Pod zdjęciem Cleo przeważają właśnie takie komentarze. Wiele osób uważa, że w tym duecie obok piosenkarki pojawi się właśnie Lexy Chaplin. Czy tak będzie? Tego dowiemy się z pewnością już niebawem. Jednak jeśli sprawdzi się scenariusz internautów, będzie to coś, czego jeszcze w branży muzycznej nie było! My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Źródło: Lexy Chaplin zaśpiewa z Cleo?! Tego nikt się nie spodziewał!