Lanberry zdradza kulisy programu The Voice of Poland. Kto obraca fotele w programie? [SZOKUJĄCE WYZNANIE]

i

Autor: AKPA Lanberry zdradza kulisy programu The Voice of Poland. Kto obraca fotele w programie? [SZOKUJĄCE WYZNANIE]

Lanberry zdradza kulisy The Voice of Poland. Kto obraca fotele w programie? [SZOKUJĄCE WYZNANIE]

Kim jest Lanberry, wie chyba każdy! Artystka znana z hitów Nocny Express, Debiutuje czy Piątek, odwiedziła studio Radia SuperNova. Kuba Adamiak porozmawiał z nią o najnowszej płycie, ale również o debiucie jako trenerki w programie The Voice of Poland. Tego warto posłuchać!

Lanberry wydała najnowszy album Obecna. Małgorzata Uściłowska opowiedziała w studiu Radia SuperNova o krążku, który po raz pierwszy został wydany pod znakiem muzycznym Agora Muzyka. Lanberry po raz kolejny udowadnia, że nie dla niej utarte ścieżki i przyjęte schematy. Artystka nie poddaje się łatwym definicjom. Choć w jej sercu gra pop, to z każdą kolejną produkcją odsłania swoje nowe oblicza zachwycając różnorodnością muzycznych odcieni i dowodzi, że muzyka popularna to jeden z najpojemniejszych gatunków muzycznych. Jak jest „Obecna” Lanberry? Jest zadziorna, charyzmatyczna i z rockowym pazurem.

Szybkie Pytania - Lanberry

Lanberry - SuperNova o Muzyce PODCAST

Lanberry do współpracy przy najnowszej płycie zaprosiła muzyków i producentów, z którymi dobrze się zna i muzycznie rozumie, ale nie zabrakło także zupełnie nowych kolaboracji. Na albumie znajdują się utwory, nad którymi artystka pracowała z Kubą Krupskim, szefem muzycznym jej zespołu, Moniką „Mimi” Wydrzyńską, Patrykiem Kumórem i Dominickiem Buczkowskim, Dry Skullem, Maurycym Żółtańskim czy Likersami, czyli Karolem Serkiem i Pawłem Wawrzeńczykiem.

Okładkę Obecnej przygotowała młoda artystka Marysia Jagłowska, która pracowała z Lanberry również przy jej debiutanckiej płycie. Autorką zdjęć jest Karolina Krasińska. Płytę otwiera utwór Taniec z ogniem, którego tytuł idealnie opisuje kolejną muzyczną odsłonę Lanberry, a muzyczne brzmienie wprowadza w klimat płyty.

Oprócz omówienia każdego utworu, Kuba Adamiak zapytał Lanberry o jej debiut w programie The Voice of Poland i jak się czuje jako trenerka. Co ciekawe wokalistka zdradza również wynik meczu: Polska - Argentyna.

Listen to "Lanberry zdradza kulisy The Voice of Poland! Kto obraca fotele w programie? (SuperNova o muzyce)" on Spreaker.