TANIEC Z GWIAZDAMI

Ta para nie zawalczy o kryształową kulę. Wiemy kto odpadł z Tańca z Gwiazdami w 8. odcinku

2024-04-22 8:12

Wielkimi krokami zbliża się koniec wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami 2024, a pary są coraz bliżej zdobycia kryształowej kuli. W niedzielę 21 kwietnia został wyemitowany ósmy odcinek tanecznego show, w którym poznaliśmy kolejną parę opuszczającą program. Kto otrzymał najmniej głosów od widzów i nie będzie już walczyć o nagrodę główną? Werdykt to ogromne zaskoczenie!

Taniec z Gwiazdami odcinek ósmy - kto odpadł 21.04.2024? Wiemy, której pary nie zobaczymy w finale w walce o kryształową kulę. Werdykt zaskoczeniem? Za nami kolejna niedziela, kiedy to możemy podziwiać na żywo taneczne zmagania uczestników 14. edycji Tańca z Gwiazdami. Tym razem widzowie mieli oglądać kolejny taniec Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela, jednak problemy zdrowotne królowej życia zmusiły ją do tego, by wycofała się z programu. W związku z tym do Tańca z Gwiazdami powrócił Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka, którzy tydzień temu pożegnali się z show ze względu na najmniejszą liczbę głosów otrzymaną od widzów Polsatu.

W niedzielę 21 kwietnia pary po raz kolejny zaprezentowały się widzom w dwóch tańcach. Najpierw tańczyli w duetach, a w drugim podejściu każdy zatańczył ze swoimi bliskimi. Kto nie będzie już więcej walczyć o kryształową kulę? Werdykt 8. odcinka ogromnym zaskoczeniem!

ZOBACZ TAKŻE: Mama Macieja Musiała to prawdziwa piękność. To warto wiedzieć o Annie Markiewicz-Musiał

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł w 8 odcinku? [21.04.2024]

Kto odpadł w 8. odcinku Tańca z Gwiazdami? Niestety wszystko co dobre, szybko się kończy. Kolejna para jako zakończyła swoją przygodę z programem Polsatu i nie zobaczymy jej w walce o finał. Najmniej głosów w ósmym odcinku od widzów otrzymali Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka i to właśnie oni pożegnali się w niedzielę 21 kwietnia z tanecznym show. Będziecie tęsknić? W półfinale zobaczymy Macieja Musiała, Roksanę Węgiel, Anitę Sokołowską i Julię Kuczyńską.

ZOBACZ TAKŻE: Kevin Mglej to ukochany Roksany Węgiel. To warto o nim wiedzieć!

Listen on Spreaker.