Beata Kozidrak

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Kto jest idolką Beaty Kozidrak? Nie uwierzycie, którą polską gwiazdą inspiruje się artystka!

2024-02-23 13:23

Beata Kozidrak nazywana królową polskiej sceny muzycznej, przez lata swojej kariery zdążyła wylansować wiele hitów. Jak się okazuje wielką inspiracją artystki jest jej koleżanka z branży, która w tym świecie jest bardzo szanowaną gwiazdą. Domyślacie się o kogo chodzi?

Beata Kozidrak jest ikoną polskiej sceny muzycznej. Obok Maryli Rodowicz, Edyty Górniak, Dody i Justyny Steczkowskiej jest jedną z popularniejszych artystek w naszym kraju. Przez lata swojej kariery zdążyła wylansować wiele hitów. Mowa o piosenkach, które powstały wspólnie z grupą Bajm i które na stałe weszły do historii polskiej muzyki rozrywkowej. "Co mi Panie dasz", "Biała armia", "Ta sama chwila" - to przeboje, które zna każdy! W zeszłym roku formacja świętowała 45-lecie swojej działalności - w końcu jej powstanie narodziło się w 1978 roku w Lublinie. Mało kto wie, ale menadżerem Bajmu jest Andrzej Pietras, były mąż Beaty Kozidrak. Para mimo rozstania pozostaje w dobrych relacjach i potrafi skutecznie rozgraniczyć pracę od życia prywatnego.

ZOBACZ TAKŻE: Beata Kozidrak rozwiodła się lata temu. Teraz wyjawiła prawdę, jakie relacje ma z byłym mężem

Roksana Węgiel i Beata Kozidrak - jedyny taki wspólny wywiad

Muzyczna inspiracja Beaty Kozidrak

Każdy z nas ma swoją inspirację. Dla jednych jest to sportowiec z wieloma osiągnięciami, a dla innych influencer. Jeszcze inni inspirują się aktorami lub gwiazdami muzycznymi. Zastanawialiście się kiedykolwiek, kim inspiruje się Beata Kozidrak? Okazuje się, że królowa polskiej sceny muzycznej ma swoją muzę, która jest jej koleżanką "po fachu". Mowa o Edycie Górniak, która podobnie jak Beata Kozidrak, jest nazywana ikoną w branży muzycznej. Dlaczego właśnie Edyta Górniak? Tego dokładnie nie wiemy, jednak nie ma się co dziwić. Edyta Górniak ze względu na warunki głosowe często porównywana jest przez krytyków muzycznych do Céline Dion, Whitney Houston i Mariah Carey. Artystka reprezentowała Polskę na Eurowizji w 1994 roku i z piosenką "To nie ja", zajęła drugie miejsce. Do tego trzeba doliczyć wiele innych sukcesów, a także to, jak zawsze zjawiskowo prezentuje się na scenie!