Meghan Markle i książę Harry

i

Autor: Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Książę Harry i Meghan Markle 4 miesiące po urodzeniu córki. Jak wygląda?

2021-09-27 13:02

Meghan Markle pojawiła się u boku męża podczas koncertu Global Citizen w nowojorskim Central Parku. Sussexowie namawiali widzów koncertu do wzięcia udziału w akcji szczepień przeciwko COVID-19. Uwagę fotoreporterów i fanów przykuła figura Meghan, która 4 miesiące temu po raz drugi została mamą. Czy wróciła już do dawnej formy? Zobaczcie zdjęcia!

Meghan Markle w ostatnim czasie nie pokazuje się zbyt często publicznie. Nic dziwnego - żona Harry'ego została niedawno po raz drugi mamą i większość jej czasu pochłaniają obowiązki rodzicielskie. Znajomi Sussexów zdradzają, że Meghan bardzo niechętnie zostawia małą Lilibet z opiekunką. Z tego samego powodu dotąd nie wybrała się z mężem na Wyspy...

W miniony weekend zrobiła jednak wyjątek i stanęła u boku męża na scenie zorganizowanego w Nowym Jorku koncertu Global Citizen. Harry i jego żona pojawili się podczas imprezy, aby namawiać zgromadzonych gości do szczepień przeciwko koronawirusowi. Mówili też o ubóstwie i nierównościach społecznych.

Do sieci trafiły zdjęcia z tego wydarzenia. Znajdziecie je poniżej w artykule.

Jak wygląda Meghan 4 miesiące po urodzeniu córki?

Powrót do formy po porodzie spędza sen z powiek niejednej mamy. W internecie nie brakuje porad, jak schudnąć po urodzeniu dziecka, a wiele gwiazd stara się pokazać na swoim własnym przykładzie, jak wygląda w praktyce powrót do figury sprzed ciąży.

Na szczęście coraz częściej znane gwiazdy mówią głośno, że szczupła figura nie powinna być celem nr 1, bo znacznie ważniejsze jest dobre samopoczucie i zdrowe odżywianie - dla dobra własnego i swojego malucha.

A jak radzi sobie z tym Meghan Markle?

Sonda
Która z metod sprawdza się u Ciebie najlepiej?

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Meghan!

Lilibet Mountbatten-Windsor przyszła na świat 4 czerwca 2021 roku w szpitalu w Santa Barbara. Córeczka Meghan i Harry'ego otrzymała imię na cześć swojej prababci, królowej Elżbiety II. Lilibet jest 8. w kolejce do brytyjskiego tronu.

Meghan i Harry wychowują też syna Archiego, który ma obecnie nieco ponad 2 lata.

Tak Meghan Markle prezentowała się w ciąży:

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE
Źródło: Książę Harry i Meghan Markle 4 miesiące po urodzeniu córki. Jak wygląda?